header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Jeugd

Teamindelingen seizoen 2013-2014

22-7-2013

De teamindelingen voor de jeugd is bekend voor het aankomende seizoen. 


Jongens A categorie


Categoriebegeleider: Heleen Luyt


Jongens A1 (12 spelers)

Karsten van Bommel (K), Gosse Helsloot, Jeffry van Mansom, Pierrick Penfornis, Thomas Wessels, Thom Haakman, Matteo Bitterling, Boris Braam, Patrick Cleintuar, Borre Dekker, Pim Schaasberg, Arne Meijs

Jongens A2 (13 spelers)

Max Blomaard, Bart Piersma, Noud Sterk, Tijmen Janssen, Duco van Leeuwen, Yossi Gijrath, Niels Neijmeijer, Tom Dijkstra, Remko ten Kroode, Martijn Bakker, Damian Kessler, Yinon Cortissos, Brent Castelijns


Jongens B categorie

Categoriebegeleider: Heleen Luyt

Jongens B1 (14 spelers)

Thomas Blok, Eise van Haaren (K), Jerry Ruyter, Daan Scholten, Pieter Griffioen, Marcel Holt, Sjoerd Lieverst, Sjoerd Piersma, Quinten Snel, Tidde Meijs, Daan Ketelaars, Tobias Russel, Jurre Hazeleger, Dijko Janssen

Jongens C categorie

Categoriebegeleider: Mirjam Stehmann

Jongens C1 (14 spelers)

Dirk Griffioen, Vincent van Leeuwen, Jurrian van der Voort, Victor Storm (K), Bastiaan Dollé, Didier de Groot, Christiaan Hüner, Teun Middelkoop, Julian Smit, Binti Dekker, Thijs Duker, Gijs Nieuwenhoff, Xander Voorvaart, Thijn Dolle

Jongens C2 (14 spelers)

David Custers, Ruben Custers, Rik Jurrien, Gopal Kandiyoor, Daan Osterop, Freek Schoenmaker, Dirk Tollenaar, Just Kuiper, Jeroen Hofland, Martijn Lieverst, David Leather, Bart Schram, Rhuben Vlug, Charles Folmer


Jongens D categorie

Categoriebegeleider: Mirjam Stehmann

Jongens D1 (13 spelers)

Lars Jansen, Olof Koenders, Giesse Kuijer, Hugo Meyers, Teun Tromm, Thomas Beenders, Gilles Driessen, Jens de Jonge, Joep Jansen, Max Stutterheim, Boris Stutterheim, Casper Griffioen, Nathan van der Bij


Jongens D2 (2dejaars) (13 spelers)

Floris Nieuwenhuyse, Dylan Stolk, Ties van Wingerden, Samuel Biron, Sean Blackmore, Fabrice Craenmehr, Kevin Elderenbosch, Antoine De Groot, Koen Beenders, Justus Ponsen, Arnout van der Ree, Marijn Molenaar (K), Ties Middelkoop


Jongens D3 (1stejaars) (13 spelers)

Tijs van Middelkoop, Bjorn Tijssen, Joris Valk, Nicolai Visser, Justin Emanuels, Kjell Wessels, Floris Tijdgat, Olivier Harm Schoenmaker, Bruno Heijboer, Friso Commissaris, Raoul Jeukens, Amos Aussems (K), Tijn de Boer


Jongens 8D1 (1stejaars) (9 spelers)

Sem Hoogcarspel, Arthur van Dijk, Noah Plane, Donatello Sakes, Tijm de Vries, Philip Storm, Olaf Revenberg, Laurens Oud, Olivier Brouwer

Jongens E categorie

Categoriebegeleider: Mirjam Stehmann


Jongens 6E1 (2dejaars E) (9 spelers)

Bram van Berkensteijn, Rist Evers, Arthur de Jongh, Bowen Kleine Staarman, Floris Maaswinkel, Willem van Os, Ruben Scholten, Jan de Vries, Leeroy Zschuschen


Jongens 6E2 (1stejaars E) (8 spelers)

Simon Blok, Jelte Dollee, Kick Heijboer, Ties van Huystee, Sake de Ruig, Gijs Tollenaar, Boris de Vries, Laurean Verhagen


Jongens 6E3 (1stejaars E) (8 spelers)

Siebe Bakker, Marnix Kuil, Finn O'Malley, Casper Ruijgrok, Nout Slop, Morten Visser, Koen Adams, Jin Oron


Jongens F categorie

Categoriebegeleider: vacature!


De jongens F teams worden pas na de zomer ingedeeld waarna JF1 direct wedstrijden gaat spelen en JF2 mogelijk na de herfstvakantie wedstrijden gaat spelen.


Jongens F (14 spelers)

Hugo Brom, Jules Delfos, Nathan Krage, Frederik Vlaanderen, Siemen van der Kolk, Finn De Jong, Parker Baart, Philip van Wersch, Jan Stoop, Benjamin van Ree, Pepijn Valk, Sebastian Duvekot, Tommy van Santen, Thijmen van de Vrie, Armin Farshidzad


Meisjes A categorie

Categoriebegeleider: Josan Boelen

Meisjes A1 (14 spelers)

Sanne Buisman, Esmee Pfundt, Monet Twisk, Imme Weverink, Kyra Roschar, Eva Dorpmans, Sophie Oosterkamp, Jesse Jonker, Lou Steiner, Lara Lakeman, Misha Tan, Edda van Teeffelen, Susanna Versteeg (K), Merijn Kuit

Meisjes A2 (14 spelers)

Chloe Becker, Janicke Roell, Jasmijn Barlag *, Leah Zonneveld, Michelle van de Riet, Doortje Bruin, Lotte Beukers (K), Josephine S. de Zilwa, Eline van Bloois, Claire Jeukens, Josefien Gortemaker, Manouk de Jong, Eugenia Obeng Asare, Rosa Bakker

* meetrainen met MA1


Meisjes B categorie

Categoriebegeleider: Josan Boelen

Meisjes B1 (13 spelers)

Femke Tjebbes, Fee Dorpmans, Sophie de Jong, Zoe Meesters, Josha Steiner, Kanna Twisk, Miled de Man, Laura Jonker, Karlijn Bindels, Rianne Buisman, Marieke Otten (K), Lotte Zandbergen, Rebecca Vlug (K), Dyalisa Adney

- 1 keeper na de zomer naar MB2

Meisjes B2 (14 spelers)

Isice Michels, Bastienne Jansen *, Valerie Witteveen, Eline de Vos, Florence Huner, Frederique Tollenaar, Dania Rodill, Doris Katz, Sarah Keij, Britt Otten, Maaike Pijpers, Femke Boom, Luca van der Vliet, 1 keeper van MB1

* meetrainen met MB1


Meisjes B3 (13 spelers)

Caithlin Kersbergen, Amie Schipper, Mara Kross, Ines van Bodengraven, Famke Doejaaren, Jeriela Schaap Santana, Esmee Blazer, Tes Ploeger, Rhode Frantzen, Isabel Thung, Djoeke Helsloot, Merel Voogt, Pauline Theeuwes


Meisjes B4 (14 spelers)

Annefleur Folmer, Luna Deenik, Juliette de Groot, Julliette van der Hulst, Eva Ploeger, Dunya Selemangel, Sonja Witteveen, Caithlin Woltman, Danique van Stralendorff, Hanae Matsuda, Denise van Dijk, Dione van Rijn, Nynke van der Tol, Sophia Dumoulin


Meisjes C categorie

Categoriebegeleider: Mirjam Pijpers


Meisjes C1 (14 spelers)

Eline Beelen, Amber Korstanije, Lieve Lakeman, Anne Heuvelink, Lotte Stolk, Floor van der Kolk, Puck Kemme, Dana Veltman, Anne Seelt (K), Tess Jansen, Gaby Swart, Merel Bouma, Kim Heuvers, Amy Davison


Meisjes C2 (15 spelers)

Neeltje Leloux *, Lucia Otten *, Valerie Jansen, Filine Tromm *, Sam van Mourik, Renee van Bommel, Anna de Ruig, Julia Steenhagen *, Juliette van Stralendorff, Summer Carroll, Jasmijn Sweere, Claire van der Bij, Phoebe Michels, Sacha Ester, Imane el Boutaibi


* meetrainen met MC1


Meisjes C3 (15 spelers)

Juully Driessen, Bente Commissaris, Lotte van Dongen, Emily Jackman, Adinda Mual, Isabel van Haaren, Ruby Beryl Remerie, Bodille Blomaard, Maaike Boelen, Francesca Mancinelli, Femke Pijpers, Andrea Wessels, Susanne van der Ree, Helene de Knegt (K), Aurore van Reeth


Meisjes C4 (15 spelers)

Manou Driessen, Danique de Weerd, Emma Snel, Martje Onikoyi, Dagmar de Haan, Jet Zandbergen, Juliette Meijer, Eline van de Graaf, Liz Oudendijk, Anouk van Bloois (K), Bo Castelijns, Monique Stark, Loes Bijleveld, Veronique Lekkerkerker, Josephine de Keijzer


Meisjes C5 (15 spelers)

Savannah Werner, Abigail Oostenrijk, Pien Verreijdt, Claudia Reijnders, Noa Seignette, Lisa Greijmans, Julie Sanne ten Cate, Sara Balkema, Nicci Eddes, Sarah Magazinno, Saskia Hendriksen, Shoval Turk, Insia Klinkenbijl, Lieselot van Honschoten, Donna Albers


Meisjes C6 (15 spelers)


Lois Arendse, Britt Arendse, Noemi Leons, Geeske van Velzen, Eva Blommesteijn, Dedee van Velzen, Rosa Cornelisse, Isa Tordoir, Emily Mol, Claire Kwakman, Lidwycke van Boetzelaer, Yvana Youby (K), Senna Zwettler, Emmina Jurien, Iris Entjes


Meisjes D categorie

Categoriebegeleider: Mirjam Pijpers


Meisjes D1 (2dejaars) (14 spelers)

Sophie Dercksen, Leonie van Dun, Evie Bouma, Josephine Ang, Isolde Otten, Luna van den Acker, Amanda Brouwer, Florine Delfos, Luna Spampinato, Evie Barmentloo, Elaine Otten, Carlijn Beelen, Rosa Sigling, Eva de Ruig (K), Josephine Theeuwes (K)

- 1 keeper na de zomer naar MD5

Meisjes D2 (2dejaars) (15 spelers)

Marlou Sigling, Cathy Boerlaage *, Tirsa Tan, Froukje van Dooren *, Eline Schaap Santana, Bella Arlman, Sarah David, Li Yoffe, Pleuni de Vries, Nile Ruiter, Sophie Maaswinkel, Eva Bramer, Allison Oostenrijk (K), Fee Slop, Dafne Mouritz

* meetrainen met MD1


Meisjes D3 (2dejaars) (14 spelers)

Julia Drijver (K), Liesje Geluk, Bente Wulffraat, Fieke de Zwart, Selena Mual, Madeline Fremeijer, Yara Peters, Mara Kervezee, Rosemarie Leloux, Joeki van Ovost, Sara Jansen, Yara Kamphuis, Cavre Kok, Iris Weemer


Meisjes D4 (2dejaars) (14 spelers)

Swante van Beek, Bente Evers, Marie-Laure van ’t Lam, Nicola van der Wal, Annika Bart, Megan van Beugel, Valerie de Horde, Isabelle van Huystee, Lieve de Kok, Lisa O'Malley, Alysha Sewberath Misser, Isabel Vlug, Carmen de Horde, Charlie van Elswijk


Meisjes D5 (1stejaars D) (14 spelers)

Janne van Dongen, Teddy Boon, Julia van der Linden, Charlotte van den Boog, Jady Boomgaard, Bente Rijnsburger, Kylou Dekker, Marieke van Dun, Kaya Pijl, Nikki Zwettler, Kiki van Boxtel, Sanne van der Zee, Charlotte Ovaa, 1 keeper van MD1


Meisjes D6 (1stejaars D) (14 spelers)

Linde Prins, Lexi van Zwieten, Marit Schueler, Suzanne Verwaal, Annelot Born, Elena de Zwart, Isabella Klauwers (K), Line Lauzin, Lan Bitterling, Laura Wismeijer, Sasha Witteveen, Jasmijn Jongsma, Annemijn de Zwart, Rosalie Mollee


Meisjes D7 (1stejaars D) (14 spelers)

Nina Witte, Lieke Nijhuis, Sophie Otto, Marijn Brands, Kim Entjes, Maaike Schram, Coot Brouwer, Anne Butzelaar, Francien Rubens, Julie Kengen, Ilse Puper, Luna Vugts, Terra Vugts, Tess Otto


Meisjes D8 (1stejaars D) (14 spelers)


Bente Hendriks, Roos Oudshoorn, Isabel Mahabier, Bente Bakker, Loua Eshuis, Ella Mulder, Lois Kinebanian, Julia van Mansfeld, Manouk van Lookeren, Diasy van der Busken, Emily Goodenough, Anna Economon, Yael Penterman, Lieve Reinaerts


Meisjes E categorie

Categoriebegeleider 2dejaars ME: Erwin Brands

Categoriebegeleider 2dejaars ME: Marion Schram


Meisjes 8E1 (2dejaars E) (10 spelers)

Michaele de Graaf, Inne Charlotte Worst, Eva Heuvelink, Sterre de Koning, Rosalie Braun, Rosalie van Pol, Luna Bouma, Hannah Meijer, Eva Slop, Lotte Pijpers


Meisjes 8E2 (2dejaars E) (10 spelers)

Rene Wever, Linde Koenders, Myrthe Michels, Pien Schmidt, Ruby Steiner, Rene de Vrie, Anna Hutchings, Elise Kleine Staarman, Fleur van der Brugge, Lotte Scale


Meisjes 6E1 (2dejaars E) (8 spelers)

Layla el Boutaibi, Floor Kerkhof, Fabienne van den Berg, Sarah Drijver, Fiene Peters, Iza Ruiter, Gabrielle Bitang, Noortje Speijer


Meisjes 6E2 (2dejaars E) (8 spelers)

Marijn de Nooij, Claire Theunissen, Iara Bout, Lilja Klein Langenhorst, Isabella van Meeuwen, Bo den Ouden, Marthe Jensema, Rosalie van der Linden


Meisjes 6E3 (2dejaars E) (8 spelers)

Noortje Kersten, Cece Kok, Femke Spijkerboer, Analuisa Baroni Caramel, Preetisha Baskaran, Sophie Delfos, Hannah Rienks, Ieke Schuurman


Meisjes 6E4 (2dejaars E) (8 spelers)

Sophie ten Cate, Flore van der Grinten, Philippa Visser, Roos-Anna de Haan, Jade Jasmijn Thijssen, Floortje Beishuizen, Anne Boringa, Yasmijn Mauritz


Meisjes 6E5 (2dejaars E) (8 spelers)

Bo Sophie Danser, Marisha Cottington, Misha de Reus, Juna Tebbe, Hannah Biermann, Meis Kengen, Noor Oudshoorn, Floor van Zwieten


Meisjes 6E6 (1stejaars E) (8 spelers)

Keet Beaumont, Danique Drupsteen, Merel de Graaf, Silva Kervezee, Fee de Kok, Valerie vd Heijden, Norah Winkelman, Fenna Worst


Meisjes 6E7 (1stejaars E) (8 spelers)

Dieze Arlman, Iris ten Berge, Olena Godee, Tatyana Graskamp, Hanne Hartsuiker, Maud Kerkvliet, Lotte Pelt, Sophie Weemer


Meisjes 6E8 (1stejaars E) (8 spelers)

Lotje de Boer, Floor Haan, Brechtje Hilarides, Kate Kinebanian, Anne van Noesel, Sophie van Oeijen, Lene Peters, Suzanne Bles


Meisjes 6E9 (1stejaars E) (8 spelers)

Sara Bouhou, Floor Groeneveld, Berit de Klerk, Constance Nieuwenhuyse, Puck Schram, Babet van Straten, Roosmarijn van der Toorren, Guusje van Wingerden


Meisjes 6E10 (1stejaars E) (8 spelers)


Kyrsten Cremer, Tana Rietveld, Jade Egas Vasco, Sophie Hoyng, Kim Mac Donald, Charlotte Zaal, Jill van Nierop, Melle Vos


Meisjes 6E11 (1stejaars E) (8 spelers)


Nina Peschar, Nanne Zeeuwen, Pleun Nijhuis, Bibi Van Berkensteijn, Suzanne Peters, Rebecca van Dijk, Jikke Boringa, Babs van Boxtel


Meisjes F categorie

Categoriebegeleider: John den Dunnen


Meisjes F1 (2dejaars) (8 spelers)

Juliette Braun, Sarah Kerkhof, Frederiek van Luijn, Cato van Overveld, Kim De Rijk, Philine Schueler, Judith van Dun, Zoe Mahabier


Meisjes F2 (2dejaars) (8 spelers)

Jasmijn Antonius, Floortje de Jonge, Livia Jongsma, Tess Elisabeth Travis, Emmi van Vierssen, Juul Vonkeman, Nienke de Jongh, Liselotte van der Ree


Meisjes F3 (2dejaars) (8 spelers)

Amelie Bout, Amélie Fasel, Femke Hoefnagels, Fanne Jensch, Evi Den Ouden, Florien Palm, Pauline Steenhagen, Emma Wismeijer


Meisjes F4 (2dejaars) (8 spelers)

Michelle Anrochte, Julia Den Dunnen, Finette Holsboer, Julie Karels, Sarai Sternefeld, Lynn Tielenburg, Sanne With, Kate Heinen


Meisjes F5 (2dejaars) (8 spelers)


Carice Visser, Maxine Visser, Anna Bruning, Sophie Ruppert, Amber Schreuder, Lehla van der Plas, Sveva Leho, Fay Leons



LET OP: De teams hierboven zijn de meisjes F teams die volgend seizoen al officiële wedstrijden van de hockeybond gaan spelen, hiervoor moeten de spelers van het team minimaal 7 jaar oud zijn (2dejaars MF). Van de spelers die volgend jaar nog geen 7 jaar oud zijn, en dus van de bond nog geen officiële wedstrijden mogen spelen, maken wij nu nog geen teams. In de loop van de eerste seizoenshelft maken we deze teams op de trainingen wel en na de winterstop gaan deze teams dan ook oefenwedstrijden spelen. 


1stejaars F meisjes (37 spelers) (max. 40 spelers)


Beau Udo, Jette Oldenziel, Aurelie Roos, Ysanne Veenhof, Isa Siep, Evi Scheffer, Josephine Keijser, Laeticia Verhagen, Rosaline Brouwer, Sophie Beunder, Feline de Jonge, Gina Lakerveld, Vlinder Peters, Eme Evers, Puck Pelt, Floor van Gorkum, Hanna Barmentlo, Heleen Mikx, Fieke De Valk, Frederique Toet, Puk Slabbers, Suze Hagenbeek, Megan Dove, Eveline Bles, Isabel Van Gessel, Yuna Griffioen, Sarah Bitang, Veerle van Oordt, Tess Schevernels, Britt van Bommel, Wende Schuurman, Maaike Scale, Jackie Kinebanian, Lotte Danser, Floor Logtenberg, Marije Mikx, Frederique Hartmann, Jasmijn Adjei Addoh


2dejaars G meisjes (8 spelers) (aparte trainingsgroep)


Maxe Knevel, Livna Stern, Nives Leho, Stephanie Smeding, Bodine Holsboer, Livia Otto, Isa Catharina Suess , Suzanne Groeneveld