header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Jeugd

Nieuwsbrief HIC jeugd (mei 2012) - einde seizoen en selectietrainingen‏

9-5-2012 Beste (ouders/verzorgers van) HIC jeugdleden,

In het weekeinde van 12 en 13 mei 2012 zijn voor de D, E en F teams alweer de laatste wedstrijden in de competitie. De A, B en C teams hebben nog een wedstrijd meer. De tweede seizoenshelft gaat altijd razendsnel, mede door alle vakantiedagen die daar in vallen. In deze nieuwsbrief informatie over de komende weken, verdeeld in de ABCD groep en de EF groep, en ook nog een keer alle informatie over de selectietrainingen. Het is belangrijk om goed op de hoogte te zijn.

Begin juni volgt een nieuwsbrief met de teamindelingen voor volgend seizoen!

NB: Coaches, trainers en teambegeleiders: graag deze mail doorsturen naar jullie teams, de ervaring leert dat niet alle mailadressen van de jeugdleden goed in ons administratiesysteem staan en wij willen wel graag iedereen bereiken.

Met sportieve groeten,

Menno van der Veen
Hockeyclub HIC

INHOUD NIEUWSBRIEF

* PROGRAMMA KOMENDE WEKEN EN SELECTIETRAININGEN
* AGENDA EINDE SEIZOEN
* START VOLGEND SEIZOEN


PROGRAMMA KOMENDE WEKEN EN SELECTIETRAININGEN

F en 1ste jaars E teams
Met de F teams en eerstejaars E teams trainen wij komende weken op de woensdag nog WEL door. Het seizoen is zo vroeg klaar met wedstrijden dat het zonde is om niets meer te doen. Wij blijven komende weken nog wel trainen en zullen op de woensdagen partijtjes blijven spelen met de teams tegen elkaar.

Deze woensdagmiddag partijtjes gaan nog drie woensdagen door dus op woensdag 16, 23 en 30 mei!

Woensdagprogramma F en 1stejaars E
• 16u-17u, veld 4: F teams (JF1, JF2, MF1, MF2, MF3, MF4, MF5, MF6, MF7, MF8, MF9)
• 17u-18u, veld 3 en 4: 1ste jaars E teams (ME6, ME7, ME8, ME9, ME10, ME11, ME12, JE3, JE4, JE5)
(let op 2dejaars E teams/kinderen doen komende weken mee aan de selectietrainingen voor de D categorie, dat zijn de huidige M8E1, M8E2, M8E3, ME4, ME5, JE1, JE2. Zij staan hieronder bij de selectiegroepen voor volgend seizoen al vermeldt in de D selectiegroepen.)

A, B, C en D teams
De ABC teams hebben nog twee wedstrijden en die weken ook normale trainingen. Hierna zijn selectietrainingen. De D teams hebben nog 1 wedstrijd en beginnen volgende week al met de selectietrainingen. Kijk goed naar het schema van de selectietrainingen en naar de selectiegroepen zoals ze hieronder vermeldt staan. De procedure van selectietrainingen is vermeldt in de nieuwsbrief van april.

Selectietrainingen HIC voor 2012-2013
* Meisjes A
- Dinsdag 22 mei, 18.30u-20u
- Dinsdag 29 mei, 18.30u-20u
* Meisjes B
- Dinsdag 22 mei, 17u-18.30u
- Dinsdag 29 mei, 17u-18.30u
* Meisjes C
- Maandag 21 mei, 17u-18.30u
- Donderdag 24 mei, 18.30u-20u
* 2dejaars Meisjes D
- Woensdag 16 mei, 18.45u-20.15u
- Woensdag 23 mei, 17.15u-19u
* 1stejaars Meisjes D
- Woensdag 16 mei, 16u-17.30u
- Woensdag 23 mei, 16u-17.30u
* Jongens C
- Maandag 21 mei, 18.30u-20u
- Woensdag 30 mei, 17u-18.30u
* Jongens D
- Woensdag 16 mei, 17.15u-19u
- Donderdag 24 mei, 17u-18.30u
Teams worden bekend gemaakt in de week van maandag 4 juni tot en met vrijdag 8 juni.

Selectiegroepen voor volgend seizoen per categorie
Kijk goed of je hieronder vermeldt staat, klopt dit niet mail dan ook naar [email protected]

Meisjes F (25 spelers)
Dieze Arlman, Keet Beaumont, Iris ten Berge, Gabriëlle Bitang, Lotje de Boer, Kyrsten Cremer, Sarah Drijver, Danique Drupsteen, Layla El Boutaibi, Merel de Graaf, Hanne Hartsuiker, Floor Kerkhof, Silva Kervezee, Kate Kinebanian, Fee de Kok, Bloesem Logman, Kim Mac Donald, Carmel Martijn, Kaatje van Middelkoop, Lotte Pelt, Marthe Rozelaar, Sophie Weemer, Norah Winkelman, Fenna Worst, Isabelle Timmermans

Jongens F (10 spelers)
Simon Blok, Jelte Dollee, Kick Heijboer, Ties van Huystee, Sake de Ruig, Tjeerd Sieders, Gijs Tollenaar, Boris de Vries, Nout Slop, Finn O’Malley

Meisjes E (110 spelers)
Analuisa Baroni Caramel, Fabienne van den Berg, Preetisha Bhaskaran, Luna Bouma, Iara Bout, Rosalie Braun, Isabella Breukhoven, Morgan Broekmeulen, Fleur van der Brugge, Sophie ten Cate, Roos Custers, Sophie Delfos, Michaëla de Graaf, Flore van der Grinten, Roos-Anna de Haan, Ziva Henry, Eva Heuvelink, Willemijn (Mijntje) van Holten, Anna Hutchings, Marthe Jensema, Noortje Kersten, Lilja Klein Langenhorst, Elise Kleine Staarman, Linde Koenders, Cécé Kok, Sterre de Koning, Elfi Markus, Isabelle van Meeuwen, Hannah Meijer, Myrte Michels, Puck Nieuwendijk, Marijn de Nooij, Bo den Ouden, Noor Oudshoorn, Fiene Peters, Lotte Pijpers, Rosalie van Pol, Linde Prins, Hannah Rienks, Iza Ruiter, Lotte Scalé, Ieke Schuurman, Eva Slop, Noortje Speijer, Femke Spijkerboer, Ruby Steiner, Claire Theunissen, Philippa Visser, Renee van de Vrie, Renée Wever, Senna Wintzen, Inne Charlotte Worst, Nadja Shania Wust, Bente Bakker, Lan Bitterling, Marijn Bonink, Charlotte van den Boog, Jady Boomgaard, Teddy Boon, Annelot Born, Kiki van Boxtel, Marijn Brands, Sophia van den Brom, Coot Brouwer, Anne Butzelaar, Kylou Dekker, Janne van Dongen, Marieke van Dun, Kim Entjes, Janneke Sophie Evenhuis, Carmen de Horde, Mila Jansen, Sara Janssen, Julie Kengen, Loïs Kinebanian, Isabella Klauwers, Josephien Kwakman, Line Lauzin, Julia van der Linden, Bloem Logman, Rosalie Mollee, Rosa Monsanto, Lieke Nijhuis, Alessia Norbiato, Jill Offereins, Sophie Otto, Tess Otto, Charlotte Ovaa, Kaya Pijl, Ilse Puper, Bente Rijnsburger, Francien Rubens, Eva de Ruig, Hannah Schipper, Pien Schmidt, Marit Schueler, Josefien Segers, Iva Smit, Elena de Swart, Josephine Theeuwes, Jane Tieleman, Susanne Verwaal, Luna Vugts, Terra Vugts, Sasha Witteveen, Sanne van der Zee, Annemijn de Zwart, Nikki Zwettler, Lexi van Zwieten, Rosalie van der Linden

Jongens E (30 spelers)
Bram van Berkensteijn, Rist Evers, Joep Jansen, Quint Klaassen, Bowen Kleine Staarman, Floris Maaswinkel, Ruben Scholten, Jan de Vries, Amos Aussems, Nathan van der Bij, Tijn de Boer, Olivier Brouwer, Friso Commissaris, Justin Emanuels, Casper Griffioen, Bruno Heijboer, Raoul Jeukens, Ties Middelkoop, Tijs van Middelkoop, Laurens Oud, Olaf Revenberg, Olivier Harm Schoenmaker, Philip Storm van ’s Gravesande, Floris Tijdgat, Bjorn Tijssen, Joris Valk, Nicolai Visser, Tijm de Vries, Rijk van Wees, Kjell Wessels

1stejaars Meisjes D (58 spelers)
Jady Akhigbe, Luna van den Ancker, Josephine Ang, Bella Arlman, Evie Barmentlo, Annika Bart, Swante van Beek, Carlijn Beelen, Cathy Boerlage, Evie Bouma, Eva Bramer, Amanda P Brouwer, Sarah David, Florine Delfos, Sophie Dercksen, Froukje van Dooren, Julia Drijver, Leonie van Dun, Jolie Eman, Bente Evers, Madeline Fremeijer, Liesje Geluk, Sophie van Harten, Valerie de Horde, Isabelle van Huystee, Sara Jansen, Mara Kervezee, Çavré Kok, Lieve de Kok, Marie-Laure Van ’t Lam, Rosemarie Leloux, Sophie Maaswinkel, Emily Mol, Selena Mual, Lisa O'Malley, Allison Oostenrijk, Joeki van Ovost, Yara Peters, Tessa de Rijk, Nille Ruiter, Elina Schaap Santana, Alysha Sewberath Misser, Marlou Sigling, Rosa Sigling, Luna Spampinato, Tirsa Tan, Lilly Thole, Isabel Vlug, Pleuni de Vries, Nicola van der Wal, Iris Weemer, Sarah Wolbers, Kiki Wouters van den Oudenweijer, Bente Wulffraat, Li Yoffe, Fieke de Zwart, Megan van Beugen, Elaine Otten

2dejaars Meisjes D (44 spelers)
Donna Albers, Britt Arendse, Loïs Arendse, Sara Balkema, Eva Blommestijn, Lidwyke van Boetzelaer, Imane el Boutaibi, Rosa Cornelisse, Amy Davison, Gabriela Divkovic, Manou Driessen, Sacha Ester, Eline van de Graaf, Felien Groenteman, Dagmar de Haan, Kim Heuvers, Lieselot van Honschooten, Tess Jansen, Valerie Jansen, Karen de Jong, Yvana Jouby, Claire Kwakman, Sam van Maurik, Juliette Meijer, Phoebe Michels, Martje Onikoyi, Liz Oudendijk, Anna de Ruig, Anne Seelt, Fee Slop, Emma Snel, Juliette van Stralendorff, Jasmijn Sweere, Isa Tordoir, Filine Tromm, Shoval Turk, Dedee van Velsen, Geeske van Velsen, Dana Veltman, Alysha Visser, Jet Zandbergen, Adeline Siepel, Isolde Otten, Anne Heuvelink, Danique de Weerd
Jongens D (34 spelers)
Samuel Biron, Sean Blackmore, Marnix Broersma, Dolf van Coeverden, Fabrice Craenmehr, Kevin Elderenbosch, Antoine De Groot, Lars Jansen, Olof Koenders, Giesse Kuijer, Nils Lohr, Philip Mesterton, Hugo Meyers, Floris Nieuwenhuyse, Gabriel de Oliveira, Arnout van der Ree, Teun Tromm, Ties van Wingerden, Thomas Beenders, Bastiaan Dollé, Didier de Groot, Christiaan Hüner, Martijn Lieverst, Teun Middelkoop, Marijn Molenaar, Gijs Nieuwenhoff, Justus Ponsen, Julian Smit, Alexander Thung, Rhuben Vlug, Jens de Jonge, Gilles Driessen, Dylan Stolk, Koen Beenders

Meisjes C (82 spelers)
Eline Beelen, Loes Bijleveld, Esmeé Blazer, Bodille Blomaard, Anouk van Bloois, Maaike Boelen, Renee van Bommel, Merel Bouma, Claire van der By, Summer Carroll, Benthe Commissaris, Famke Doejaaren, Lotte van Dongen, Juully Driessen, Nicci Eddes, Brittany le Feber, Rhode Frantzen, Isabel van Haaren, Saskia Hendriksen, Emily Jackman, Puck Kemme, Insia Klinkenbijl, Helene de Knegt, Floor van der Kolk, Amber Korstanije, Lieve Lakeman, Veronique Lekkerkerker, Neeltje Leloux, Sarah Magazzino, Francesca Mancinelli, Adinda Mual, Danique Muller, Abigail Oostenrijk, Lucia Otten, Julia Pestel, Noa Pijl, Femke Pijpers, Tes Ploeger, Susanne van der Ree, Claudia Reijnders, Ruby Beryl Remerie, Jeriëla Schaap Santana, Noa Seignette, Monique Starke, Julia Steenhagen, Frederique Storm van ’S Gravesande, Gaby Swart, Pauline Theeuwes, Femke Tjebbes, Aurore Van Reeth, Fatima Velasquez Sosa, Savannah Werner, Andrea Wessels, Senna Zwettler, Dyalisa Adney, Ines van Bodengraven, Denise van Dijk, Fee Dorpmans, Fauve Eman, Odilia Goldsworthy, Robin Gustafson, Djoeke Helsloot, Bastienne Jansen, Sophie de Jonge, Caithlin Kersbergen, Miled de Man, Zoe Meesters, Isice Michels, Dione van Rijn, Amie Schipper, Eline Scholten, Josha Steiner, Isabel Thung, Nynke van der Tol, Kanna Twisk, Rebecca Vlug, Merel Voogt, Eline de Vos, Valerie Witteveen, Lotte Zandbergen, Lotte Stolk, Bo Castelijns

Jongens C (37 spelers)
Tex van Coeverden, David Custers, Ruben Custers, Binti Dekker, Thijs Duker, Dirk Griffioen, Vincent van Leeuwen, Tidde Meijs, Skip van Mierlo, Micha Mulder, Daan Osterop, Julian van Pol, Freek Schoenmaker, Dirk Tollenaar, Jurrian van der Voort, Xander Voorvaart, Jari van der Baan, Robin Becker, Pieter Bierlaagh, Thijs Dollé, Pieter Griffioen, Jeroen Hofland, Marcel Holt, Julius Jongsma, Just Kuiper, Sjoerd Lieverst, Alexander Meyers, Olivier Meyers, Olivier Nieuwenhuyse, Sjoerd Piersma, Quinten Snel, Victor Storm van ’S Gravesande, Steven Tan, Jordi Turk, Thomas Blok, Eise van Haaren, Daan Scholten

Meisjes B (45 spelers)
Noa Berkhout, Karlijn Bindels, Rianne Buisman, Luna Deenik, Annefleur Folmer, Katja Haakman, Juliette van der Hulst, Florence Hüner, Laura Jonker, Doris Katz, Merle Keek, Sarah Keij, Mara Kross, Eline Kuiper, Britt Otten, Marieke Otten, Maaike Pijpers, Eva Ploeger, Dania Rodill, Dunya Selemangel, Frederique Tollenaar, Jasmine Tona, Mariana Velasquez Sosa, Luca van der Vliet, Sonja Witteveen, Chlo Becker, Eline van Bloois, Sascha Brouwer, Doortje Bruin, Rosa Desantis, Eva Dorpmans, Claire Jeukens, Manouk de Jong, Lara Lakeman, Eugenia Obeng Asare, Sophie Oosterkamp, Michelle van de Riet, Janicke Roëll, Lou Steiner, Luna Steinhoff, Misha Tan, Monet Twisk, Leah Zonneveld, Jasmijn Barlag, Caitlin Woltman

Jongens B (15 spelers)
Matteo Bitterling, Boris Braam, Borre Dekker, Jordy Klei, Jerry Ruyter, Pim Schaasberg, Thom Haakman, Kwint de Knegt, Duco van Leeuwen, Jeffry van Mansom, Pierrick Penfornis, Thomas Wessels, Karsten van Bommel, Gosse Helsloot, Derek Uleman

Meisjes A (35 spelers)
Dymph van Andel, Rosa Bakker, Laura Bolderdijk, Sanne Buisman, Leonie Gorka, Celine van der Hulst, Jesse Jonker, Merijn Kuit, Esmée Pfundt, Roos Prins, Kyra Roschar, Yael Seignette, Josephine Sisouw de Zilwa, Edda van Teeffelen, Susanna Versteeg, Imme Weverink, Sophia Backer, Chiara Desantis, Sabine van Dijk, Eline den dunnen, Renee Haakman, Marijn Hagenaar, Lisanne van ’t Hull, Maxime Hüner, Luca Jonker, Trix Katz, Rosa Keijsper, Amanda Payne, Anne Peters, Valerie Roeg, Terry Roseval, Sara Schrama, Lisette Trap, J.J. van der Vliet, Richelle Vrouwes


AGENDA EINDE SEIZOEN

- week 19 (7 mei t/m 13 mei): Trainingen in de week en wedstrijden op zaterdag 12 mei
- zaterdag 12 mei: laatste competitiewedstrijden voor DEF, wedstrijden voor ABC
- nieuwsbrief over selectietrainingen (ABCD), herinnering en mogelijk aanvulling/aanpassing op eerdere nieuwsbrief van week 15

- week 20 (14 mei t/m 20 mei): Beperkt trainingen in de week en wedstrijden op zaterdag 19 mei (ABC)
- zaterdag 19 mei: laatste trainingsweek en competitiewedstrijden voor ABC
- selectietrainingen voor ABCD teams volgend seizoen, zie schema
- woensdagmiddag partijtjes training voor F en 1stejaars E
- week 21 (21 mei t/m 27 mei): Beperkt trainingen (selectietrainingen) in de week en geen wedstrijden
- vrijdag 25 mei t/m maandag 28 mei: Pinksterweekend, geen trainingen
- selectietrainingen voor ABCD teams volgend seizoen, zie schema
- woensdagmiddag partijtjes training voor F en 1stejaars E

- week 22 (28 mei t/m 3 juni): Beperkt trainingen (selectietrainingen) in de week en geen wedstrijden
- vrijdag 25 mei t/m maandag 28 mei: Pinksterweekend, geen trainingen
- selectietrainingen voor ABCD teams volgend seizoen, zie schema
- woensdagmiddag partijtjes training voor F en 1stejaars E (laatste keer!)
- zaterdag 2 juni: D Toernooi Wolvenpot, jongens en meisjes D (opgeven bij evenementencommissie)

- week 23 (4 juni t/m 10 juni): Geen trainingen en wedstrijden meer
- nieuwsbrief volgend seizoen met nieuwe teamindelingen
- zaterdag 9 juni: Kampioenenhuldiging en familie toernooi (opgeven bij evenementencommissie)

- week 24 (11 juni t/m 17 juni): Geen trainingen en wedstrijden meer
- innemen materialen jeugdteams en trainers

- week 25 (18 juni t/m 24 juni): Geen trainingen en wedstrijden meer
- innemen materialen jeugdteams en trainers

- week 26 (25 juni t/m 1 juli): Geen trainingen en wedstrijden meer
- zaterdag 30 juni en zondag 1 juli: Hockey is Cool toernooi: jongens en meisjes C
> Einde seizoen, geen activiteiten in juli en eerste helft augustus <


START VOLGEND SEIZOEN

- week 34 (20 aug t/m 26 aug): training eerste teams ABCD
- deze week is het nog zomervakantie

- week 35 (27 aug t/m 2 sept): training eerste teams ABCD
- deze week is het nog zomervakantie

- week 36 (3 sept t/m 9 sept): training alle teams ABCDEF
- zaterdag 8 september en zondag 9 september: HIC D Mystery kamp, jongens en meisjes D
- zaterdag 8 september Seizoensopening E teams 's ochtend op HIC, jongens en meisjes E
- zaterdag 8 september Seizoensopening plus disco C teams 's avonds op HIC, jongens en meisjes C
- zaterdag 8 september mogelijk al competitie voor teams in hoogste klasse

- week 37 (10 sept t/m 16 sept): training alle teams ABCDEF en wedstrijden op zaterdag 15 september
- zaterdag 15 september begint de voorcompetitie al