header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Heren 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Derek van den Hoven
Team Manager Michel Maaswinkel
Assistent Rogier Beerendonk
Fysiotherapie Dimitry Roschar

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Spandersbosch H1 Alkmaar H1 14:45
Rood-Wit H1 Hoorn (WFHC) H1 14:45
VVV H1 Alliance H1 14:45
Overbos H1 HIC H1 14:45
AthenA H1 AMVJ H1 14:45
Abcoude H1 USHC H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 AMVJ H1 11 26 8 2 1
2 AthenA H1 11 23 7 2 2
3 Rood-Wit H1 11 23 6 5 0
4 VVV H1 11 19 6 1 4
5 USHC H1 11 17 4 5 2
6 Hoorn (WFHC) H1 11 14 4 2 5
7 Spandersbosch H1 11 14 4 2 5
8 Alliance H1 11 13 3 4 4
9 Overbos H1 11 11 3 2 6
10 Abcoude H1 11 9 2 3 6
11 HIC H1 11 6 1 3 7
12 Alkmaar H1 11 6 1 3 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt BHC Overbos H1 14:45 uit
8 mrt MHV Maarssen H1 20:30 uit
10 mrt 't Spandersbosch H1 14:45 thuis - veld 3
17 mrt A.M.H.C. Rood-Wit H1 14:45 uit
24 mrt WFHC H1 14:45 thuis - veld 3
7 apr Alkmaarsche M.H.C. H1 n.n.b uit
14 apr HC Athena H1 14:45 thuis - veld 3
21 apr MHC Alliance H1 14:45 thuis - veld 3
25 apr U.S.H.C. H1 n.n.b uit
12 mei Hockeyclub AMVJ H1 n.n.b thuis
26 mei Hockey Vereniging Abcoude H1 n.n.b uit
2 jun Hockeyclub VVV H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
USHC H1 Abcoude H1 (5-2)final
AMVJ H1 AthenA H1 (3-0)final
HIC H1 Overbos H1 (2-4)final
Alliance H1 VVV H1 (0-2)final
Hoorn (WFHC) H1 Rood-Wit H1 (2-4)final
Alkmaar H1 Spandersbosch H1 (3-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Spandersbosch H1 HIC H1 (3-2)final
Rood-Wit H1 Alkmaar H1 (4-0)final
VVV H1 USHC H1 (0-2)final
Overbos H1 Alliance H1 (3-2)final
AthenA H1 Hoorn (WFHC) H1 (9-1)final
Abcoude H1 AMVJ H1 (0-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
USHC H1 Overbos H1 (3-2)final
AMVJ H1 VVV H1 (3-1)final
Alkmaar H1 Hoorn (WFHC) H1 (0-4)final
HIC H1 Rood-Wit H1 (1-1)final
Alliance H1 Spandersbosch H1 (4-2)final
Abcoude H1 AthenA H1 (5-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Spandersbosch H1 USHC H1 (3-2)final
Rood-Wit H1 Alliance H1 (1-1)final
AthenA H1 Alkmaar H1 (5-2)final
VVV H1 Abcoude H1 (5-1)final
Overbos H1 AMVJ H1 (0-1)final
Hoorn (WFHC) H1 HIC H1 (3-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
USHC H1 Rood-Wit H1 (1-1)final
AMVJ H1 Spandersbosch H1 (2-3)final
HIC H1 Alkmaar H1 (1-0)final
Alliance H1 Hoorn (WFHC) H1 (1-0)final
Abcoude H1 Overbos H1 (3-4)final
VVV H1 AthenA H1 (0-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Hoorn (WFHC) H1 USHC H1 (2-2)final
Alkmaar H1 Alliance H1 (1-1)final
Spandersbosch H1 Abcoude H1 (1-1)final
Rood-Wit H1 AMVJ H1 (2-2)final
AthenA H1 HIC H1 (1-1)final
Overbos H1 VVV H1 (2-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Alliance H1 HIC H1 (3-1)final
USHC H1 Alkmaar H1 (2-0)final
VVV H1 Spandersbosch H1 (4-1)final
Overbos H1 AthenA H1 (1-5)final
Abcoude H1 Rood-Wit H1 (0-6)final
AMVJ H1 Hoorn (WFHC) H1 (3-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Hoorn (WFHC) H1 Abcoude H1 (4-2)final
Spandersbosch H1 Overbos H1 (3-2)final
Rood-Wit H1 VVV H1 (4-1)scheduled
Alkmaar H1 AMVJ H1 (2-4)final
HIC H1 USHC H1 (1-1)scheduled
AthenA H1 Alliance H1 (1-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Overbos H1 Rood-Wit H1 (3-5)final
Spandersbosch H1 AthenA H1 (2-4)final
Abcoude H1 Alkmaar H1 (3-3)final
VVV H1 Hoorn (WFHC) H1 (3-2)final
USHC H1 Alliance H1 (1-1)final
AMVJ H1 HIC H1 (2-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Rood-Wit H1 Spandersbosch H1 (3-1)final
HIC H1 Abcoude H1 (1-2)final
Alliance H1 AMVJ H1 (0-3)final
USHC H1 AthenA H1 (0-3)scheduled
Hoorn (WFHC) H1 Overbos H1 (7-2)final
Alkmaar H1 VVV H1 (1-3)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
AMVJ H1 USHC H1 (2-2)final
Overbos H1 Alkmaar H1 (4-4)final
Spandersbosch H1 Hoorn (WFHC) H1 (3-3)final
Abcoude H1 Alliance H1 (2-2)final
VVV H1 HIC H1 (3-0)final
AthenA H1 Rood-Wit H1 (2-2)final