header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Dames 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Olof Koenders
Aanvoerder Marije Lenstra
Aanvoerder Monique van Seumeren

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HIC D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 11:15
HBS D30-1 Leiden D30-1 11:30
Bloemendaal D30-1 Craeyenhout D30-1 12:45
Alliance D30-1 Rood-Wit D30-1 14:00
Amsterdam D30-2 Abcoude D30-1 15:45
Pinoké D30-3 Terriërs D30-1 16:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alliance D30-1 11 26 8 2 1
2 Terriërs D30-1 11 25 8 1 2
3 Bloemendaal D30-1 11 19 6 1 4
4 Amsterdam D30-2 11 19 6 1 4
5 Rood-Wit D30-1 11 18 5 3 3
6 Craeyenhout D30-1 11 18 5 3 3
7 Leiden D30-1 11 17 5 2 4
8 HBS D30-1 11 15 5 0 6
9 Pinoké D30-3 11 11 3 2 6
10 Abcoude D30-1 11 9 3 0 8
11 HIC D30-1 11 7 2 1 8
12 Berkel-Rodenrijs D30-1 11 5 1 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt Berkel Rodenrijs D30-1 11:15 thuis - veld 3
10 mrt Craeyenhout D30-1 10:30 uit
17 mrt A.M.H.C. Rood-Wit D30-1 11:00 thuis - veld 3
24 mrt H.V. de Terriërs D30-1 12:30 uit
7 apr MHC Alliance D30-1 11:00 thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk
14 apr HC Bloemendaal D30-1 11:00 uit
21 apr Pinoké D30-3 n.n.b uit
26 mei MHCHBS D30-1 n.n.b thuis
2 jun AH & BC D30-2 n.n.b uit
9 jun Hockey Vereniging Abcoude D30-1 n.n.b thuis
16 jun LOHC D30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Abcoude D30-1 Amsterdam D30-2 (4-1)final
Leiden D30-1 HBS D30-1 (3-0)final
Rood-Wit D30-1 Alliance D30-1 (0-2)scheduled
Terriërs D30-1 Pinoké D30-3 (1-3)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 HIC D30-1 (0-0)scheduled
Craeyenhout D30-1 Bloemendaal D30-1 (1-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Pinoké D30-3 Abcoude D30-1 (2-0)final
Amsterdam D30-2 Leiden D30-1 (1-0)final
HIC D30-1 Craeyenhout D30-1 (0-3)scheduled
HBS D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (2-1)final
Bloemendaal D30-1 Rood-Wit D30-1 (1-2)final
Alliance D30-1 Terriërs D30-1 (2-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Rood-Wit D30-1 HIC D30-1 (7-1)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 Amsterdam D30-2 (2-1)scheduled
Terriërs D30-1 Bloemendaal D30-1 (1-0)final
Craeyenhout D30-1 HBS D30-1 (0-3)final
Leiden D30-1 Abcoude D30-1 (2-0)final
Alliance D30-1 Pinoké D30-3 (5-0)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Pinoké D30-3 Leiden D30-1 (2-2)final
Amsterdam D30-2 Craeyenhout D30-1 (5-1)scheduled
HIC D30-1 Terriërs D30-1 (0-4)final
Bloemendaal D30-1 Alliance D30-1 (2-2)final
HBS D30-1 Rood-Wit D30-1 (1-0)scheduled
Abcoude D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (2-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Craeyenhout D30-1 Abcoude D30-1 (1-0)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 Leiden D30-1 (3-3)final
Rood-Wit D30-1 Amsterdam D30-2 (2-2)final
Bloemendaal D30-1 Pinoké D30-3 (4-0)final
Alliance D30-1 HIC D30-1 (2-0)final
Terriërs D30-1 HBS D30-1 (4-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Leiden D30-1 Craeyenhout D30-1 (1-0)final
Abcoude D30-1 Rood-Wit D30-1 (0-3)final
HIC D30-1 Bloemendaal D30-1 (0-2)final
HBS D30-1 Alliance D30-1 (0-3)final
Amsterdam D30-2 Terriërs D30-1 (1-2)final
Pinoké D30-3 Berkel-Rodenrijs D30-1 (1-0)final
WOENSDAG 18 OKTOBER 2023
Terriërs D30-1 Abcoude D30-1 (3-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Craeyenhout D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (5-1)scheduled
HIC D30-1 Pinoké D30-3 (3-1)final
Rood-Wit D30-1 Leiden D30-1 (2-1)final
Alliance D30-1 Amsterdam D30-2 (3-1)final
Bloemendaal D30-1 HBS D30-1 (2-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Leiden D30-1 Terriërs D30-1 (3-5)final
Abcoude D30-1 Alliance D30-1 (0-6)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 Rood-Wit D30-1 (0-2)final
HBS D30-1 HIC D30-1 (1-2)final
Amsterdam D30-2 Bloemendaal D30-1 (1-0)final
Pinoké D30-3 Craeyenhout D30-1 (0-3)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Terriërs D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (10-0)final
Rood-Wit D30-1 Craeyenhout D30-1 (2-2)final
Alliance D30-1 Leiden D30-1 (0-1)final
HIC D30-1 Amsterdam D30-2 (0-1)final
Bloemendaal D30-1 Abcoude D30-1 (5-1)final
HBS D30-1 Pinoké D30-3 (3-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Abcoude D30-1 HIC D30-1 (2-1)final
Leiden D30-1 Bloemendaal D30-1 (0-7)final
Amsterdam D30-2 HBS D30-1 (5-1)final
Craeyenhout D30-1 Terriërs D30-1 (1-1)scheduled
Rood-Wit D30-1 Pinoké D30-3 (1-1)final
Berkel-Rodenrijs D30-1 Alliance D30-1 (1-0)cancelled
WOENSDAG 22 NOVEMBER 2023
Berkel-Rodenrijs D30-1 Alliance D30-1 (1-9)scheduled
Terriërs D30-1 Rood-Wit D30-1 (4-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Pinoké D30-3 Amsterdam D30-2 (0-2)final
Alliance D30-1 Craeyenhout D30-1 (2-2)final
HBS D30-1 Abcoude D30-1 (4-2)final
Bloemendaal D30-1 Berkel-Rodenrijs D30-1 (4-1)final
HIC D30-1 Leiden D30-1 (0-1)final