header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Dames 02

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Lieuwer Haites
Aanvoerder Chantal Hout
Aanvoerder Renee Klinkert

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Voordaan D2-O HDM D2-O 10:45
HIC D2-O Pinoké D2-O 11:00
Victoria D2-O SCHC D2-O 11:30
Hurley D2-O Amsterdam D2-O 12:20
Kampong D2-O VVV D2-O 12:30
Leonidas D2 Rotterdam D2-O 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 SCHC D2-O 11 28 9 1 1
2 Victoria D2-O 11 20 6 2 3
3 HDM D2-O 11 19 6 1 4
4 Voordaan D2-O 11 19 6 1 4
5 Amsterdam D2-O 11 18 5 3 3
6 Kampong D2-O 11 17 5 2 4
7 Leonidas D2 11 14 3 5 3
8 Pinoké D2-O 11 13 4 1 6
9 Hurley D2-O 11 11 3 2 6
10 HIC D2-O 11 10 3 1 7
11 VVV D2-O 11 9 2 3 6
12 Rotterdam D2-O 11 8 2 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt Pinoké D2-O 11:00 thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk
10 mrt AH & BC D2-O 10:45 uit
17 mrt Hockeyclub VVV D2-O 10:45 thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk
24 mrt THC Hurley D2-O n.n.b uit
7 apr SV Kampong Hockey D2-O 10:45 uit
14 apr MMHC Voordaan D2-O 10:45 thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk
21 apr HV Victoria D2-O n.n.b uit
26 mei R.H.V. Leonidas D2 n.n.b thuis
2 jun Hockey Club Rotterdam D2-O 14:00 uit
9 jun Hockeyclub SCHC D2-O n.n.b thuis
16 jun hdm D2-O n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Rotterdam D2-O Leonidas D2 (1-1)final
HDM D2-O Voordaan D2-O (3-1)final
Pinoké D2-O HIC D2-O (2-1)final
VVV D2-O Kampong D2-O (2-2)final
SCHC D2-O Victoria D2-O (0-0)final
Amsterdam D2-O Hurley D2-O (2-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Hurley D2-O VVV D2-O (2-2)final
Leonidas D2 SCHC D2-O (0-2)final
Victoria D2-O HDM D2-O (3-2)final
Voordaan D2-O Pinoké D2-O (5-1)final
Kampong D2-O Rotterdam D2-O (6-0)scheduled
HIC D2-O Amsterdam D2-O (1-7)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
VVV D2-O HIC D2-O (2-3)final
Pinoké D2-O Victoria D2-O (1-2)final
Amsterdam D2-O Voordaan D2-O (2-2)final
SCHC D2-O Rotterdam D2-O (2-0)final
HDM D2-O Leonidas D2 (3-1)final
Hurley D2-O Kampong D2-O (0-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Rotterdam D2-O HDM D2-O (1-0)final
Victoria D2-O Amsterdam D2-O (2-1)final
Voordaan D2-O VVV D2-O (3-1)final
Kampong D2-O SCHC D2-O (1-3)final
HIC D2-O Hurley D2-O (0-1)final
Leonidas D2 Pinoké D2-O (1-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
HDM D2-O SCHC D2-O (7-0)final
Amsterdam D2-O Leonidas D2 (1-2)final
HIC D2-O Kampong D2-O (0-5)final
VVV D2-O Victoria D2-O (2-1)final
Pinoké D2-O Rotterdam D2-O (3-1)final
Hurley D2-O Voordaan D2-O (0-2)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Rotterdam D2-O Amsterdam D2-O (1-2)scheduled
Victoria D2-O Hurley D2-O (2-1)final
Kampong D2-O HDM D2-O (4-6)final
Voordaan D2-O HIC D2-O (2-3)final
SCHC D2-O Pinoké D2-O (5-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Amsterdam D2-O SCHC D2-O (1-3)final
Voordaan D2-O Kampong D2-O (2-1)final
Pinoké D2-O HDM D2-O (2-1)final
HIC D2-O Victoria D2-O (0-1)final
Hurley D2-O Leonidas D2 (0-0)final
VVV D2-O Rotterdam D2-O (2-2)final
WOENSDAG 1 NOVEMBER 2023
Leonidas D2 VVV D2-O (3-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Rotterdam D2-O Hurley D2-O (0-3)final
Kampong D2-O Pinoké D2-O (3-2)final
Victoria D2-O Voordaan D2-O (4-2)final
Leonidas D2 HIC D2-O (0-0)final
SCHC D2-O VVV D2-O (3-1)final
HDM D2-O Amsterdam D2-O (1-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Victoria D2-O Kampong D2-O (1-2)final
Voordaan D2-O Leonidas D2 (5-0)final
Amsterdam D2-O Pinoké D2-O (4-2)final
HIC D2-O Rotterdam D2-O (2-1)final
Hurley D2-O SCHC D2-O (1-2)final
VVV D2-O HDM D2-O (2-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Pinoké D2-O VVV D2-O (8-1)final
Rotterdam D2-O Voordaan D2-O (0-1)final
SCHC D2-O HIC D2-O (6-0)final
Amsterdam D2-O Kampong D2-O (1-1)final
HDM D2-O Hurley D2-O (2-1)final
Leonidas D2 Victoria D2-O (0-0)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Victoria D2-O Rotterdam D2-O (0-1)final
VVV D2-O Amsterdam D2-O (2-4)final
Voordaan D2-O SCHC D2-O (1-3)final
Kampong D2-O Leonidas D2 (2-3)final
HIC D2-O HDM D2-O (0-2)final
Hurley D2-O Pinoké D2-O (3-2)final