header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

JongensO18-1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Olof Koenders
Begeleider Paul Beenders
Begeleider Bart Takkenberg
Trainer Olof Koenders
Categoriecoördinator Tanja Keurentjes

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bloemendaal JO18-2 Pinoké JO18-2 14:00
HBS JO18-2 Purmerend JO18-1 14:50
Overbos/Uitgeest JO18-1 Alkmaar JO18-1 15:00
HIC JO18-1 Westerpark JO18-1 16:10

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Westerpark JO18-1 5 13 4 1 0
2 Overbos/Uitgeest JO18-1 5 12 4 0 1
3 Pinoké JO18-2 5 11 3 2 0
4 Bloemendaal JO18-2 5 9 3 0 2
5 Alkmaar JO18-1 5 4 1 1 3
6 HBS JO18-2 5 4 1 1 3
7 Purmerend JO18-1 5 4 1 1 3
8 HIC JO18-1 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 mrt AMHC Westerpark JO18-1 16:10 thuis - veld 3
9 mrt M.H.C. Purmerend JO18-1 16:15 uit
16 mrt MHCHBS JO18-2 17:35 uit
23 mrt Pinoké JO18-2 14:20 thuis - veld 3
6 apr BHC Overbos JO18-1 14:20 thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk
13 apr HC Bloemendaal JO18-2 14:00 uit
20 apr Alkmaarsche M.H.C. JO18-1 14:20 thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk
11 mei AMHC Westerpark JO18-1 n.n.b uit
25 mei M.H.C. Purmerend JO18-1 16:10 thuis - veld 3

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
HIC JO18-1 HBS JO18-2 (2-4)final
Bloemendaal JO18-2 Westerpark JO18-1 (0-3)final
Alkmaar JO18-1 Pinoké JO18-2 (0-1)final
Overbos/Uitgeest JO18-1 Purmerend JO18-1 (4-1)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Purmerend JO18-1 Bloemendaal JO18-2 (3-4)scheduled
Westerpark JO18-1 Alkmaar JO18-1 (2-0)final
HBS JO18-2 Overbos/Uitgeest JO18-1 (3-5)final
Pinoké JO18-2 HIC JO18-1 (8-0)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Westerpark JO18-1 Pinoké JO18-2 (3-3)final
Overbos/Uitgeest JO18-1 HIC JO18-1 (7-2)final
Bloemendaal JO18-2 HBS JO18-2 (4-1)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
HIC JO18-1 Bloemendaal JO18-2 (1-11)final
Purmerend JO18-1 Westerpark JO18-1 (1-7)final
Pinoké JO18-2 Overbos/Uitgeest JO18-1 (2-0)final
HBS JO18-2 Alkmaar JO18-1 (3-3)final
MAANDAG 27 NOVEMBER 2023
Alkmaar JO18-1 Purmerend JO18-1 (1-2)scheduled
ZATERDAG 2 DECEMBER 2023
Purmerend JO18-1 Pinoké JO18-2 (2-2)final
ZATERDAG 9 DECEMBER 2023
Westerpark JO18-1 HBS JO18-2 (5-1)final
ZATERDAG 16 DECEMBER 2023
Bloemendaal JO18-2 Overbos/Uitgeest JO18-1 (1-4)final
ZATERDAG 3 FEBRUARI 2024
Alkmaar JO18-1 HIC JO18-1 (7-1)final