header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

MeisjesO18-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Bente Evers
Begeleider Gerben Muntinga
Trainer Floris Breedveldt Boer
Trainer Bente Evers
Trainer Lieuwer Haites
Trainer Olof Koenders
Categoriecoördinator Annelies Bitang

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kikkers MO18-3 HBS MO18-3 13:00
Reigers MO18-3 Bennebroek MO18-3 14:00
HIC MO18-3 Bloemendaal MO18-5 14:20
Saxenburg MO18-4 Pinoké MO18-4 16:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HBS MO18-3 5 12 4 0 1
2 Kikkers MO18-3 5 10 3 1 1
3 HIC MO18-3 5 10 3 1 1
4 Bloemendaal MO18-5 5 7 3 1 1
5 Saxenburg MO18-4 5 7 2 1 2
6 Reigers MO18-3 5 6 2 0 3
7 Pinoké MO18-4 5 3 1 0 4
8 Bennebroek MO18-3 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 mrt HC Bloemendaal MO18-5 14:20 thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk
9 mrt MHC Bennebroek MO18-3 14:30 uit
16 mrt Pinoké MO18-4 n.n.b uit
23 mrt MHCHBS MO18-3 n.n.b uit
6 apr MHC de Kikkers MO18-3 13:10 uit
13 apr HMHC Saxenburg MO18-4 16:10 thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk
20 apr MHC de Reigers MO18-3 12:15 uit
11 mei HC Bloemendaal MO18-5 10:00 uit
25 mei MHC Bennebroek MO18-3 15:30 thuis - veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Saxenburg MO18-4 Kikkers MO18-3 (2-3)final
HIC MO18-3 Pinoké MO18-4 (4-1)final
Reigers MO18-3 HBS MO18-3 (1-3)final
Bennebroek MO18-3 Bloemendaal MO18-5 (1-6)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Pinoké MO18-4 Bennebroek MO18-3 (4-3)final
HIC MO18-3 HBS MO18-3 (3-0)final
Kikkers MO18-3 Reigers MO18-3 (2-3)final
Bloemendaal MO18-5 Saxenburg MO18-4 (5-5)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Pinoké MO18-4 Bloemendaal MO18-5 (3-4)final
HIC MO18-3 Kikkers MO18-3 (1-1)final
Reigers MO18-3 Saxenburg MO18-4 (4-1)final
Bennebroek MO18-3 HBS MO18-3 (1-4)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Bloemendaal MO18-5 Reigers MO18-3 (2-0)final
HIC MO18-3 Saxenburg MO18-4 (1-3)final
Kikkers MO18-3 Bennebroek MO18-3 (5-2)final
HBS MO18-3 Pinoké MO18-4 (5-0)final
ZATERDAG 2 DECEMBER 2023
Pinoké MO18-4 Kikkers MO18-3 (0-3)final
Bennebroek MO18-3 Saxenburg MO18-4 (0-3)final
HBS MO18-3 Bloemendaal MO18-5 (6-3)final
ZATERDAG 24 FEBRUARI 2024
HIC MO18-3 Reigers MO18-3 (3-1)final