header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Heren VA

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Benno Turk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bloemendaal HD Bloemendaal HF
Gooische HD Gooische HF
HIC HA Pinoké HB
Hurley HB AthenA HB
Rood-Wit HB Naarden HA
Waterland HA Terriërs HA

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pinoké HB 11 28 9 1 1
2 Bloemendaal HD 11 25 7 4 0
3 Naarden HA 11 21 6 3 2
4 Rood-Wit HB 11 20 5 5 1
5 Terriërs HA 11 17 4 5 2
6 Hurley HB 11 14 4 2 5
7 HIC HA 11 13 4 1 6
8 AthenA HB 11 12 3 3 5
9 Gooische HD 11 9 2 3 6
10 Waterland HA 11 8 2 2 7
11 Gooische HF 11 8 2 2 7
12 Bloemendaal HF 11 7 2 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Pinoké HB n.n.b thuis
15 mrt Gooische Hockey Club HF n.n.b uit
22 mrt H.V. de Terriërs HA n.n.b thuis
29 mrt Hockey Club Naarden HA n.n.b uit
5 apr Waterlandse Hockey Club HA n.n.b thuis
19 apr Gooische Hockey Club HD n.n.b uit
10 mei A.M.H.C. Rood-Wit HB n.n.b uit
17 mei HC Bloemendaal HD n.n.b thuis
24 mei THC Hurley HB n.n.b uit
7 jun HC Athena HB n.n.b thuis
14 jun HC Bloemendaal HF n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
AthenA HB Hurley HB 3-0
Bloemendaal HF Bloemendaal HD 4-6
Naarden HA Rood-Wit HB 0-0
Gooische HF Gooische HD 2-1
Terriërs HA Waterland HA 5-4
Pinoké HB HIC HA 6-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Rood-Wit HB AthenA HB 1-0
Waterland HA Naarden HA 0-2
Gooische HD Terriërs HA 5-5
HIC HA Gooische HF 3-2
Bloemendaal HD Pinoké HB 5-3
Hurley HB Bloemendaal HF 2-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Terriërs HA HIC HA 6-1
Gooische HF Bloemendaal HD 1-4
Pinoké HB Hurley HB 3-2
Naarden HA Gooische HD 4-0
Bloemendaal HF AthenA HB 6-0
Waterland HA Rood-Wit HB 2-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Bloemendaal HD Terriërs HA 5-5
Hurley HB Gooische HF 4-1
HIC HA Naarden HA 1-6
Gooische HD Waterland HA 2-3
Rood-Wit HB Bloemendaal HF 1-0
AthenA HB Pinoké HB 1-5
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Gooische HD Rood-Wit HB 1-3
Naarden HA Bloemendaal HD 2-6
Waterland HA HIC HA 3-6
Gooische HF AthenA HB 2-3
Pinoké HB Bloemendaal HF 4-1
Terriërs HA Hurley HB 11-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Bloemendaal HD Waterland HA 2-1
AthenA HB Terriërs HA 4-3
HIC HA Gooische HD 1-3
Bloemendaal HF Gooische HF 1-2
Rood-Wit HB Pinoké HB 1-1
Hurley HB Naarden HA 1-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Waterland HA Hurley HB 0-3
Gooische HF Pinoké HB 1-7
Naarden HA AthenA HB 5-0
Gooische HD Bloemendaal HD 2-2
HIC HA Rood-Wit HB 5-2
Terriërs HA Bloemendaal HF 0-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
AthenA HB Waterland HA 1-1
Bloemendaal HD HIC HA 11-0
Bloemendaal HF Naarden HA 1-2
Hurley HB Gooische HD 3-0
Rood-Wit HB Gooische HF 4-2
Pinoké HB Terriërs HA 4-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Naarden HA Pinoké HB 0-4
Bloemendaal HD Rood-Wit HB 1-1
HIC HA Hurley HB 2-5
Gooische HD AthenA HB 2-2
Waterland HA Bloemendaal HF 3-2
Terriërs HA Gooische HF 5-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Bloemendaal HF Gooische HD 3-4
Hurley HB Bloemendaal HD 1-1
Pinoké HB Waterland HA 6-0
Gooische HF Naarden HA 0-0
Terriërs HA Rood-Wit HB 1-1
AthenA HB HIC HA 3-3
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Bloemendaal HD AthenA HB 2-0
Waterland HA Gooische HF 3-3
Rood-Wit HB Hurley HB 1-1
HIC HA Bloemendaal HF 6-1
Gooische HD Pinoké HB 2-3
Naarden HA Terriërs HA 2-2