header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Heren 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Derek van den Hoven
Team Manager Michel Maaswinkel
Assistent Rogier Beerendonk
Fysiotherapie Dimitry Roschar

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alliance H1 Abcoude H1 14:45
USHC H1 AMVJ H1 14:45
Alkmaar H1 Overbos H1 14:45
HIC H1 VVV H1 14:45
Hoorn (WFHC) H1 Spandersbosch H1 14:45
Rood-Wit H1 AthenA H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 AMVJ H1 21 50 16 2 3
2 AthenA H1 21 45 14 3 4
3 Rood-Wit H1 21 45 13 6 2
4 Alliance H1 21 35 10 5 6
5 VVV H1 21 30 9 3 9
6 USHC H1 21 29 7 8 6
7 Abcoude H1 21 25 7 4 10
8 Spandersbosch H1 21 22 6 4 11
9 Hoorn (WFHC) H1 21 21 6 3 12
10 Alkmaar H1 21 19 4 7 10
11 Overbos H1 21 18 5 3 13
12 HIC H1 21 13 3 4 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 jun Hockeyclub VVV H1 14:45 thuis - veld 3

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
USHC H1 Abcoude H1 (5-2)final
AMVJ H1 AthenA H1 (3-0)final
HIC H1 Overbos H1 (2-4)final
Alliance H1 VVV H1 (0-2)final
Hoorn (WFHC) H1 Rood-Wit H1 (2-4)final
Alkmaar H1 Spandersbosch H1 (3-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Spandersbosch H1 HIC H1 (3-2)final
Rood-Wit H1 Alkmaar H1 (4-0)final
VVV H1 USHC H1 (0-2)final
Overbos H1 Alliance H1 (3-2)final
AthenA H1 Hoorn (WFHC) H1 (9-1)final
Abcoude H1 AMVJ H1 (0-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
USHC H1 Overbos H1 (3-2)final
AMVJ H1 VVV H1 (3-1)final
Alkmaar H1 Hoorn (WFHC) H1 (0-4)final
HIC H1 Rood-Wit H1 (1-1)final
Alliance H1 Spandersbosch H1 (4-2)final
Abcoude H1 AthenA H1 (5-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Spandersbosch H1 USHC H1 (3-2)final
Rood-Wit H1 Alliance H1 (1-1)final
AthenA H1 Alkmaar H1 (5-2)final
VVV H1 Abcoude H1 (5-1)final
Overbos H1 AMVJ H1 (0-1)final
Hoorn (WFHC) H1 HIC H1 (3-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
USHC H1 Rood-Wit H1 (1-1)final
AMVJ H1 Spandersbosch H1 (2-3)final
HIC H1 Alkmaar H1 (1-0)final
Alliance H1 Hoorn (WFHC) H1 (1-0)final
Abcoude H1 Overbos H1 (3-4)final
VVV H1 AthenA H1 (0-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Hoorn (WFHC) H1 USHC H1 (2-2)final
Alkmaar H1 Alliance H1 (1-1)final
Spandersbosch H1 Abcoude H1 (1-1)final
Rood-Wit H1 AMVJ H1 (2-2)final
AthenA H1 HIC H1 (1-1)final
Overbos H1 VVV H1 (2-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Alliance H1 HIC H1 (3-1)final
USHC H1 Alkmaar H1 (2-0)final
VVV H1 Spandersbosch H1 (4-1)final
Overbos H1 AthenA H1 (1-5)final
Abcoude H1 Rood-Wit H1 (0-6)final
AMVJ H1 Hoorn (WFHC) H1 (3-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Hoorn (WFHC) H1 Abcoude H1 (4-2)final
Spandersbosch H1 Overbos H1 (3-2)final
Rood-Wit H1 VVV H1 (4-1)scheduled
Alkmaar H1 AMVJ H1 (2-4)final
HIC H1 USHC H1 (1-1)scheduled
AthenA H1 Alliance H1 (1-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Overbos H1 Rood-Wit H1 (3-5)final
Spandersbosch H1 AthenA H1 (2-4)final
Abcoude H1 Alkmaar H1 (3-3)final
VVV H1 Hoorn (WFHC) H1 (3-2)final
USHC H1 Alliance H1 (1-1)final
AMVJ H1 HIC H1 (2-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Rood-Wit H1 Spandersbosch H1 (3-1)final
HIC H1 Abcoude H1 (1-2)final
Alliance H1 AMVJ H1 (0-3)final
USHC H1 AthenA H1 (0-3)scheduled
Hoorn (WFHC) H1 Overbos H1 (7-2)final
Alkmaar H1 VVV H1 (1-3)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
AMVJ H1 USHC H1 (2-2)final
Overbos H1 Alkmaar H1 (4-4)final
Spandersbosch H1 Hoorn (WFHC) H1 (3-3)final
Abcoude H1 Alliance H1 (2-2)final
VVV H1 HIC H1 (3-0)final
AthenA H1 Rood-Wit H1 (2-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
VVV H1 Alliance H1 (1-3)final
Overbos H1 HIC H1 (3-2)final
AthenA H1 AMVJ H1 (2-3)final
Abcoude H1 USHC H1 (2-2)final
Spandersbosch H1 Alkmaar H1 (0-0)final
Rood-Wit H1 Hoorn (WFHC) H1 (3-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
USHC H1 VVV H1 (4-3)scheduled
AMVJ H1 Abcoude H1 (3-1)final
Alliance H1 Overbos H1 (2-0)final
Alkmaar H1 Rood-Wit H1 (1-2)final
HIC H1 Spandersbosch H1 (2-3)final
Hoorn (WFHC) H1 AthenA H1 (2-7)final
ZONDAG 17 MAART 2024
VVV H1 AMVJ H1 (1-4)final
Overbos H1 USHC H1 (4-5)final
Spandersbosch H1 Alliance H1 (1-2)final
AthenA H1 Abcoude H1 (0-2)final
Rood-Wit H1 HIC H1 (3-2)final
Hoorn (WFHC) H1 Alkmaar H1 (4-1)final
ZONDAG 24 MAART 2024
HIC H1 Hoorn (WFHC) H1 (6-3)final
Alliance H1 Rood-Wit H1 (2-0)final
USHC H1 Spandersbosch H1 (2-2)final
Abcoude H1 VVV H1 (0-4)final
Alkmaar H1 AthenA H1 (3-3)final
AMVJ H1 Overbos H1 (3-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Hoorn (WFHC) H1 Alliance H1 (0-4)final
Alkmaar H1 HIC H1 (3-2)final
AthenA H1 VVV H1 (3-2)final
Overbos H1 Abcoude H1 (4-8)final
Spandersbosch H1 AMVJ H1 (1-4)final
Rood-Wit H1 USHC H1 (2-1)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
USHC H1 Hoorn (WFHC) H1 (5-1)final
AMVJ H1 Rood-Wit H1 (2-3)scheduled
HIC H1 AthenA H1 (2-4)final
Alliance H1 Alkmaar H1 (1-1)final
Abcoude H1 Spandersbosch H1 (4-1)final
VVV H1 Overbos H1 (3-2)final
VRIJDAG 19 APRIL 2024
Abcoude H1 Hoorn (WFHC) H1 (2-1)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Hoorn (WFHC) H1 AMVJ H1 (0-7)final
Alkmaar H1 USHC H1 (4-2)scheduled
Spandersbosch H1 VVV H1 (0-4)final
Rood-Wit H1 Abcoude H1 (5-0)final
HIC H1 Alliance H1 (2-4)final
AthenA H1 Overbos H1 (5-1)final
DONDERDAG 25 APRIL 2024
Overbos H1 Spandersbosch H1 (3-2)final
Alliance H1 AthenA H1 (1-3)final
USHC H1 HIC H1 (2-2)scheduled
VVV H1 Rood-Wit H1 (4-5)final
ZONDAG 28 APRIL 2024
AMVJ H1 Alkmaar H1 (4-1)final
ZONDAG 12 MEI 2024
Alkmaar H1 Abcoude H1 (4-3)final
HIC H1 AMVJ H1 (3-0)final
Alliance H1 USHC H1 (4-2)scheduled
Rood-Wit H1 Overbos H1 (3-3)final
Hoorn (WFHC) H1 VVV H1 (3-3)scheduled
AthenA H1 Spandersbosch H1 (6-0)final
ZONDAG 26 MEI 2024
VVV H1 Alkmaar H1 (1-1)final
Overbos H1 Hoorn (WFHC) H1 (2-7)final
Spandersbosch H1 Rood-Wit H1 (5-3)final
AthenA H1 USHC H1 (5-0)final
Abcoude H1 HIC H1 (5-0)final
AMVJ H1 Alliance H1 (5-2)final