header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Dames 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Fleur van de Kieft
Trainer Fleur van de Kieft
Aanvoerder Vivian Affourtit
Manager Elvira Tjebbes
Assistent Pieterjan Sorgdrager
Fysiotherapie Lotte Koop
Fysiotherapie Jean-Paul Rinne
Keeperstrainer Peter van Baak

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almere D1 Push D1 12:45
Klein Zwitserland D1 Tilburg D1
Rotterdam D1 HGC D1 12:45
Terriërs D1 HIC D1 12:45
Victoria D1 MOP D1
Were Di D1 Nijmegen D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria D1 11 22 7 1 3
2 MOP D1 11 21 6 3 2
3 Were Di D1 11 20 5 5 1
4 HGC D1 11 19 5 4 2
5 Klein Zwitserland D1 11 18 5 3 3
6 Rotterdam D1 11 16 5 1 5
7 Tilburg D1 11 16 5 1 5
8 HIC D1 11 16 4 4 3
9 Push D1 11 12 3 3 5
10 Terriërs D1 11 11 3 2 6
11 Nijmegen D1 11 9 2 3 6
12 Almere D1 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 feb A.M.H.C. Rood-Wit D01 n.n.b thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk
24 feb Were Di Tilburg D01 n.n.b thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk
28 feb HC Bloemendaal D01 n.n.b thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk
3 mrt HGC D01 n.n.b thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk
10 mrt H.V. de Terriërs D1 12:45 uit
17 mrt Klein Zwitserland D1 12:45 thuis - veld 3
24 mrt HC Tilburg D1 12:45 uit
31 mrt Almeerse HC D1 12:45 thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk
7 apr HGC D1 12:45 thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk
14 apr V.M.H.& C.C. M.O.P. D1 12:45 uit
28 apr NMHC Nijmegen D1 12:45 thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk
5 mei B.H.V. Push D1 n.n.b uit
12 mei Were Di Tilburg D1 12:45 thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk
19 mei HV Victoria D1 n.n.b uit
26 mei Hockey Club Rotterdam D1 12:45 thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
HGC D1 Rotterdam D1 4-2
Tilburg D1 Klein Zwitserland D1 2-3
Nijmegen D1 Were Di D1 0-0
HIC D1 Terriërs D1 1-0
MOP D1 Victoria D1 4-0
Push D1 Almere D1 3-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Rotterdam D1 MOP D1 4-2
Victoria D1 Nijmegen D1 5-1
Were Di D1 Push D1 2-2
Klein Zwitserland D1 HIC D1 2-1
Terriërs D1 HGC D1 2-2
Almere D1 Tilburg D1 1-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Push D1 Victoria D1 1-3
Nijmegen D1 Rotterdam D1 1-2
MOP D1 Terriërs D1 4-1
HGC D1 Klein Zwitserland D1 2-1
HIC D1 Tilburg D1 0-3
Were Di D1 Almere D1 1-0
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Terriërs D1 Nijmegen D1 1-0
Victoria D1 Were Di D1 1-2
Klein Zwitserland D1 MOP D1 0-1
Almere D1 HIC D1 1-1
Tilburg D1 HGC D1 3-3
Rotterdam D1 Push D1 3-1
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Were Di D1 Rotterdam D1 4-3
HGC D1 HIC D1 3-2
Nijmegen D1 Klein Zwitserland D1 2-3
Push D1 Terriërs D1 3-2
Victoria D1 Almere D1 3-1
MOP D1 Tilburg D1 3-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Almere D1 HGC D1 1-2
Rotterdam D1 Victoria D1 0-2
Terriërs D1 Were Di D1 1-1
Klein Zwitserland D1 Push D1 1-1
Tilburg D1 Nijmegen D1 5-4
HIC D1 MOP D1 2-0
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Nijmegen D1 HIC D1 0-0
Push D1 Tilburg D1 0-1
MOP D1 HGC D1 1-1
Victoria D1 Terriërs D1 2-0
Were Di D1 Klein Zwitserland D1 1-0
Rotterdam D1 Almere D1 2-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
HGC D1 Nijmegen D1 0-1
Tilburg D1 Were Di D1 0-1
HIC D1 Push D1 2-2
Klein Zwitserland D1 Victoria D1 2-1
Terriërs D1 Rotterdam D1 3-2
Almere D1 MOP D1 2-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Were Di D1 HIC D1 0-1
Terriërs D1 Almere D1 3-2
Victoria D1 Tilburg D1 3-2
Rotterdam D1 Klein Zwitserland D1 4-4
Push D1 HGC D1 1-2
Nijmegen D1 MOP D1 3-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Tilburg D1 Rotterdam D1 1-3
HGC D1 Were Di D1 1-1
Nijmegen D1 Almere D1 1-0
HIC D1 Victoria D1 1-1
MOP D1 Push D1 4-0
Klein Zwitserland D1 Terriërs D1 2-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Victoria D1 HGC D1 4-1
Were Di D1 MOP D1 1-1
Almere D1 Klein Zwitserland D1 1-1
Push D1 Nijmegen D1 2-0
Terriërs D1 Tilburg D1 1-2
Rotterdam D1 HIC D1 0-1