header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Wedstrijdschema

Overig
JFS Blauw - Oefenwedstrijd Hisalis MIXFS1
11:40 - KG5
Thuis
JFS Rood - Oefenwedstrijd Haarlem JFS2
11:40 - KG5
Thuis
MFS Groen - Oefenwedstrijd Purmerend MFS1
12:15
Uit
MFS Paars - Oefenwedstrijd Qui Vive MFS1
10:15
Uit
Meisjes A
MA01 - Pinoke MA1
14:20 - KG1
Thuis
MA02 - Kraaien MA1
16:00
Uit
MA03 - Myra MA4
16:10 - KG1
Thuis
MA04 - Kikkers MA2
12:00
Uit
MA05 - Kraaien MA3
13:00
Uit
Meisjes B
MB01 - THC Hurley MB1
12:30 - KG1
Thuis
MB02 - Rood-Wit MB2
16:10 - KG3
Thuis
MB03 - Abcoude MB1
14:00 - KG4
Thuis
MB04 - Hoorn MB2
15:00
Uit
MB05 - Reigers MB3
12:40
Uit
MB06 - FIT MB6
16:00 - KG2
Thuis
Meisjes C
MC01 - Victoria MC1
10:30
Uit
MC02 - Alliance MC6
12:15 - KG4
Thuis
MC03 - Rood-Wit MC4
14:00
Uit
MC04 - Bennebroek MC2
08:50 - KG1
Thuis
MC05 - Myra MC6
14:20 - KG2
Thuis
MC06 - Hoorn MC4
12:40 - KG2
Thuis
Meisjes D
MD01 - Alliance MD1
10:40 - KG1
Thuis
MD02 - Haarlem MD3
11:45
Uit
MD03 - Alkmaar MD4
14:20 - KG3
Thuis
MD04 - Diemen MD1
09:00 - KG5
Thuis
MD05 - Rood-Wit MD3
10:20
Uit
MD06 - K.H.C. Strawberries MD2
15:40 - KG4
Thuis
MD07 - Purmerend MD4
10:30
Uit
Meisjes E
ME01 (6) - Terriers M6E1
10:40 - KG2
Thuis
ME01 (8) - Bennebroek M8E1
10:45 - KG4
Thuis
ME02 (6) - VVV M6E5
10:30
Uit
ME02 (8) - Haarlem M8E2
08:30
Uit
ME03 (6) - Xenios M6E3
11:40 - KG2
Thuis
ME03 (8) - HC AMVJ M8E3
09:15 - KG4
Thuis
ME04 (6) - Terriers M6E2
09:45
Uit
ME04 (8) - FIT M8E5
08:30
Uit
Meisjes F
MF01 (3) - HBS MF1
10:40 - KG5
Thuis
MF02 (3) - MHC Amstelveen MF1
10:00
Uit
MF03 (3) - K.H.C. Strawberries MF2
10:40 - KG5
Thuis
MF04 (3) - HC Athena MF4
10:40 - KG5
Thuis
MF05 - HC Athena MF3
08:30
Uit
Jongens A
JA01 - Berkel Enschot JA1
15:00
Uit
JA02 - Westerpark JA1
15:15
Uit
Jongens B
JB01 - Zandvoort JB1
16:00
Uit
JB02 - FIT JB3
09:00 - KG2
Thuis
Jongens C
JC01 - Hoorn JC1
10:40 - KG3
Thuis
JC02 - HC Athena JC3
08:50 - KG3
Thuis
JC03 - Reigers JC2
14:30
Uit
Jongens D
JD01 - HBS JD2
12:30 - KG3
Thuis
JD02 - Pinoke JD5
12:40
Uit
JD03 - Alliance JD5
12:25
Uit
Jongens E
JE01 (6) - HBS J6E1
10:40 - KG2
Thuis
JE01 (8) - Bloemendaal J8E2
10:45 - KG4
Thuis
JE02 (6) - Alliance J6E6
11:40 - KG2
Thuis
JE03 (6) - Bennebroek J6E2
10:15
Uit
Jongens F
JF01 (3) - Alkmaar JF2
08:40
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten