header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Wedstrijdschema

Overig
JFS01 (3) - Oefenwedstrijd Bennebroek JFS3
12:15 - KG5
Thuis
JFS02 (3) - Oefenwedstrijd De Reigers Mix FS1
09:00
Uit
MFS01 (3) - Oefenwedstrijd Bennebroek MFS1
12:15 - KG5
Thuis
MFS02 (3) - Oefenwedstrijd de Terriers MFS2
09:45
Uit
MFS03 (3) - Oefenwedstrijd WFC Hoorn Mix FS2
12:15
Thuis
Meisjes A
MA01 - Union MA1
14:15
Uit
MA02 - HBS MA2
17:45
Uit
MA03 - HC AMVJ MA3
17:00
Uit
MA04 - Bennebroek MA5
16:00 - KG3
Thuis
Meisjes B
MB01 - Union MB1
12:30 - KG1
Thuis
MB02 - Rood-Wit MB3
16:00 - KG4
Thuis
MB03 - Waterlandse Hockey Club MB1
14:15 - KG1
Thuis
MB04 - HMHC Saxenburg MB3
14:45 - KG2
Thuis
MB05 - HC AMVJ MB3
16:30
Uit
MB06 - FIT MB6
14:30 - KG4
Thuis
Meisjes C
MC01 - Huizen MC1
10:45
Uit
MC02 - Xenios MC2
12:00
Uit
MC03 - Haarlem MC3
13:45
Uit
MC04 - HBS MC5
10:15
Uit
MC05 - Reigers MC5
14:15 - KG3
Thuis
MC06 - Zandvoort MC2
12:30 - KG3
Thuis
Meisjes D
MD01 - Rood-Wit MD1
11:15
Uit
MD02 - Mijdrecht MD1
09:00
Uit
MD03 - Alliance MD6
13:00 - KG4
Thuis
MD04 - MHC Amstelveen MD3
09:00 - KG3
Thuis
MD05 - Castricum MD2
09:00
Uit
MD06 - Westerpark MD3
10:45 - KG3
Thuis
MD07 - Rood-Wit MD8
11:30 - KG2
Thuis
MD08 - Purmerend MD4
10:30
Uit
Meisjes E
ME01 (6) - Purmerend ME4
09:00
Uit
ME01 (8) - Rood-Wit M8E2
09:30 - KG4
Thuis
ME02 (6) - Pinoke ME2
09:30 - KG2
Thuis
ME02 (8) - Westerpark M8E1
10:15
Uit
ME03 (8) - Alkmaar M8E3
09:00
Uit
ME03(6) - Castricum ME1
10:30
Uit
ME04 (6) - Hoorn ME1
09:15
Uit
ME04 (8) - Terriers M8E2
11:00 - KG4
Thuis
ME05 (6) - Haarlem ME5
10:30 - KG2
Thuis
ME06 (6) - HC AMVJ ME12
09:30 - KG2
Thuis
ME07 (6) - FIT ME5
09:00
Uit
Meisjes F
MF01 (3) - Xenios MF1
11:15 - KG5
Thuis
MF02 (3) - AHC IJburg MF5
08:45
Uit
MF03 (3) - AHC IJburg MF3
08:45
Uit
MF04 (3) - FIT MF4
11:15 - KG5
Thuis
MF05 (3) - VVV MF8
11:15 - KG5
Thuis
Jongens A
JA01 - Mijdrecht JA1
17:30
Uit
JA2 - FIT JA2
16:00 - KG1
Thuis
Jongens B
JB01 - Alliance JB1
16:00
Uit
JB02 - Amsterdam JB3
13:15 - KG2
Thuis
JB03 - Pinoke JB5
17:45
Uit
Jongens C
JC01 - Bloemendaal JC2
12:00
Uit
JC02 - BHC Overbos JC2
13:30
Uit
Jongens D
JD01 - Xenios JD1
09:00 - KG1
Thuis
JD02 - Alliance JD4
10:45 - KG1
Thuis
JD3 - Xenios JD4
12:00
Uit
Jongens E
JE01 (6) - Xenios JE2
09:00
Uit
JE01 (8) - HBS J8E2
09:45
Uit
JE02 (6) - Zandvoort JE1
10:30 - KG2
Thuis
JE02 (8) - Terriers J8E1
11:00 - KG4
Thuis
Jongens F
JF01 (3) - Xenios JF1
09:00
Uit
JF02 (3) - AHC IJburg JF1
12:15 - KG5
Thuis
JF03 (3) - Westerpark JF4
09:00
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten