header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Jeugd

Jeugdteams seizoen 2014-2015

Nieuws afbeelding 21-6-2014

De teamindelingen zijn definitief en er kan niet meer over gecorrespondeerd worden! Alleen door zeer bijzondere omstandigheden kunnen er bij uitzondering nog wijzigingen plaatsvinden na de zomer.

Jongens A1 (14 spelers)
Matteo Bitterling, Gosse Helsloot, Boris Braam, Patrick Cleintuar, Borre Dekker, Karsten van Bommel (K), Daan Ketelaars, Pim Schaasberg, Daan Scholten, Thom Haakman, Jeffrey van Mansom, Arne Meijs, Pierrieck Penformis, Thomas Wessels

Jongens B1 (13 spelers)
Tidde Meijs, Tobias Russel, Pieter Griffioen, Jurre Hazeleger, Sjoerd Lieverst, Sjoerd Piersma, Quinten Snel, Victor Storm (K), Tijmen Veldstra, Jerry Ruyter, Thomas Blok, Marcel Holt, Dijko Janssen

Jongens B2 (15 spelers)
David Custers, Charles Folmer, Rik Jurrien, Gopal Kandiyoor, Daan Osterop, Dirk Tollenaar, Just Kuiper, Vincent van Leeuwen, Jurrian van der Voort, Thijs Duker, Boudewijn Dijsselhof, Thijn Dolle, Xander Voorvaart, Paul van Loon, Olivier Nieuwenhuyse

Jongens C1 (16 spelers)
Lars Jansen, Olof Koenders, Giesse Kuijer, Thomas Beenders, Didier de Groot, Teun Middelkoop, Jens de Jonge, Teun Tromm, Christiaan Huner, Gijs Nieuwenhoff, Dominik Jasper (K), Dirk Griffioen, Fabrice Craenmehr, Arnout van der Ree, Bastiaan Dolle, Felix de Wild
2 spelers van jongens C1 moeten nog naar jongens C2, informatie hierover volgt via de trainer/coach van jongens C1.

Jongens C2 (12 spelers)
Gidon Peeper, Antoine de Groot, Floris Nieuwenhuyse, Martijn Lieverst, Ties van Wingerden, Bart Schram, Rhuben Vlug, Samuel Biron, Krijn Timmer, Justus Ponsen, Sean Blackmore, Manu Visscher
2 spelers van jongens C1 komen nog naar jongens C2.

Jongens D1 (14 spelers)
Joep Jansen, Roemer Velthuyse, Nathan van der Bij, Casper Griffioen, Boris Stutterheim, Max Stutterheim, Arthur van Dijk, Amos Aussems (K), Tijn de Boer, Justin Emanuels, Joris Valk, Olivier Brouwer, Bjorn Tijssen, Nicolai Visser
Jongens D2 (14 spelers)
Donnetello Sakes (K), Koen Beenders, Friso Commissaris, Bruno Heijboer, Raoul Jeukens, Victor Kleemans, Ties Middelkoop, Thijs van Middelkoop, Floris Tijdgat, Duco Timmer, Kjell Wessels, Olivier Harm Schoenmaker, Philip Storm, Kevin Elderenbosch

Jongens D3 (13 spelers)
Bram van Berkensteijn, Rist Evers, Jesse van den Heuvel, Floris Maaswinkel, Willem van Os, Ruben Scholten, Jan de Vries, Sem Hoogcarspel, Laurens Oud, Noah Plane, Tijm de Vries, Olaf Revenberg, Arthur de Jongh

Jongens 8E1 (2dejaars E) (9 spelers)
Simon Blok, Kick Heijboer, Sake de Ruig, Jelte Dollee, Finn O’Malley, Morten Visser, Marnix Kuil, Nout Slop, Siebe Bakker

Jongens 6E1 (2dejaars E) (8 spelers)
Boris de Vries, Jin Oron, Ties van Huystee, Max Cohen, Casper Ruijgrok, Gijs Tollenaar, Job Slabbers

Jongens 6E2 (1stejaars E) (7 spelers)
Jort van der Mark, Benjamin van Ree, Tommy van Sante, Pepijn Valk, Philip van Wersh, Dario Verheijen, Siemen van der Kolk

Jongens F1 (2dejaars) (7 spelers)
Jules Delfos, Jan Stoop, Thomas Kwakman, Danthe Meijer, Joppe Tordoir, Thijmen van de Vrie, Lex van Wissen

Jongens F2 (2dejaars) (7 spelers)
Thijs Beenders, Sem de Boer, Hugo Brom, Armin Farshidzad, Niek Maltha, Thom Minnaard, Adi Ganesh

Jongens F3 (2dejaars) (6 spelers)
Parker Baart, Ayush Katyal, Philip Kobben, Thijmen van Oeijen, Frederik Vlaanderen, Per Wessels

1stejaars F jongens (12 spelers)
Ties van Gorkum, Tim Klemans, Yair Meulenbelt, Mathijs van Middelkoop, Caspar Schut, Quinten Fasel, Pieter Kuijpers, Viggo Lansdaal, Wietse Hilarides, Olivier Kamphuis, Tom Beelen, Jack Warmer

Meisjes A1 (15 spelers)
Sophie Oosterkamp, Misha Tan, Monet Twisk, Karlijn Bindels, Rianne Buisman, Laura Jonker, Eline Kuiper, Marieke Otten (K), Dania Rodill, Frederique Tollenaar, Luca van der Vliet, Eva Dorpmans, Florence Huner, Femke Boom, Maaike Pijpers

Meisjes A2 (16 spelers)
Sarah Keij, Britt Otten, Eline van Bloois, Josefien Gortemaker, Janicke Roell, Luna Deenik, Annefleur Folmer, Juliette de Groot, Doris Katz, Eva Ploeger, Dunya Selemangel, Lisa Sweere, Sonja Witteveen, Chloe Becker, Michelle van de Riet, Jasmijn Barlag, Lara Lakeman

Meisjes B1 (15 spelers)
Fee Dorpmans, Sophie de Jonge, Miled de Man, Zoe Meesters, Bente Velthuyse, Rebecca Vlug (K), Eline Beelen, Puck Kemme, Floor van der Kolk, Amber Korstanije, Lieve Lakeman, Femke Tjebbes, Merel Bouma, Neeltje Leloux, Julia Steenhagen

Meisjes B2 (15 spelers)
Dyalisa Adney *, Bastienne Jansen, Isice Michels, Josha Steiner, Eline de Vos, Valerie Witteveen, Lotte Zandbergen, Summer Carroll, Lucia Otten *, Gaby Swart *, Aurore van Reeth, Renee van Bommel, Claire van der Bij, Bodille Blomaard, Amie Schipper
* meetrainen met MB1

Meisjes B3 (15 spelers)
Ines van Bodengraven, Djoeke Helsloot, Caithlin Kersbergen, Isabel Thung, Esmee Blazer, Famke Doejaaren, Rhode Frantzen (K), Tes Ploeger, Jeriela Schaap Santana, Paulien Theeuwes, Caitlin Woltman, Denise van Dijk, Dione van Rijn, Mara Kross, Eline Bras

Meisjes B4 (14 spelers)
Maaike Boelen, Bente Commissaris, Juully Driessen, Lotte van Dongen, Helene de Knegt (K), Adinda Mual, Femke Pijpers, Andrea Wessels, Josephien de Keijzer, Emily Jackman, Isabel van Haaren, Francesca Mancinelli, Susanne van der Ree, Ruby Beryl Remerie

Meisjes B4 (15 spelers)
Hanae Matsudu, Abigail Oostenrijk, Savannah Werner, Loes Bijleveld, Veronique Lekkerkerker, Lisa Greijmans, Claudia Reijnders, Noa Seignette, Pien Verreijdt, Bo Castelijns, Shoval Turk, Iris Blok, Julie Sanne ten Cate, Angela Liem, Yildiz de Vos

Meisjes C1 (17 spelers)
Amy Davison, Kim Heuvers, Anne Seelt (K), Dana Veltman, Josephine Ang, Evie Barmentloo, Evie Bouma, Sophie Dercksen, Leonie van Dun, Isolde Otten, Anne Heuvelink, Tess Jansen, Luna van den Ancker, Florine Delfos, Jasmijn Sweere, Filine Tromm, Sam van Maurik
3 spelers van meisjes C1 moeten nog naar meisjes C2, informatie hierover volgt via de trainer/coach van meisjes C1.

Meisjes C2 (11 spelers)
Phoebe Michels, Juliette van Stralendorff, Amanda Brouwer, Rosa Signling, Sacha Ester, Valerie Jansen, Anna de Ruig, Luna Spampinato, Carlijn Beelen, Froukje van Dooren, Marit Noordam (K)
3 spelers van meisjes C1 komen nog naar meisjes C2.

Meisjes C3 (14 spelers)
Liz Oudendijk, Allison Oostenrijk (K), Fee Slop, Cathy Boerlage, Danique de Weerd, Marlou Sigling, Emma Snel, Eline van de Graaf, Cavre Kok, Imane el Boutaibi, Nille Ruiter, Manou Driessen, Dagmar de Haan, Sara Balkema

Meisjes C4 (13 spelers)
Jet Zandbergen, Eva Bramer, Eline Schaap Santana, Dafne Mouritz, Bella Arlman, Senna Zwettler, Joeki van Ovost, Fieke de Zwart, Mara Kervezee, Pleuni de Vries, Tirsa Tan, Martje Onikoyi, Donna Albers

Meisjes C5 (13 spelers)
Sarah David, Alysha Sewberath Misser, Madeline Fremeijer, Liesje Geluk, Sarah Jansen, Yara Kamphuis, Rosemarie Leloux, Selena Mual, Yara Peters, Iris Weemer, Isabel van Huystee, Bente Wulffraat, Annika Bart

Meisjes C6 (13 spelers)
Swante van Beek, Megan van Beugen, Charlie van Elswijk, Bente Evers, Valerie de Horde, Marie-Laure van ’t Lam, Lisa O'Malley, Isabel Vlug, Nicola van der Wal, Daisy van der Busken, Julia Mansfeld, Lieve de Kok, Anna Economon

Meisjes C7 (14 spelers)
Britt Arendse, Eva Blommesteijn, Lidwyke van Boetzelaer, Rosa Cornelisse, Iris Entjes, Yvana Youby, Emmina Jurrien, Claire Kwakman, Noemi Leons, Emily Mol, Isa Tordoir, Dedee van Velsen, Geeske van Velsen, Lois Arendse

Meisjes D1 (2dejaars selectieteam) (14 spelers)
Charlotte van den Boog, Iva Smit, Teddy Boon, Kylou Dekker, Janne van Dongen, Marieke van Dun, Julia van der Linden, Elaine Otten, Kaya Pijl, Eva de Ruig (K), Sanne van der Zee, Bente Rijsburger, Elena de Zwart, Laura Wismeijer

Meisjes D2 (14 spelers)
Lan Bitterling, Kiki van Boxtel, Jasmijn Jongsma, Rosalie Mollee, Marit Schueler, Annemijn de Zwart, Jady Boomgaard *, Line Lauzin *, Nikki Zwettler, Sasha Witteveen, Sophie Otto, Tess Otto, Francies Rubens, Kim Entjes
* meetrainen met MD1

Meisjes D3 (1stejaars selectieteam) (14 spelers)
Rosalie Braun, Michaela de Graaf, Eva Heuvelink, Sterre de Koning, Hannah Meijer, Yasmin Mouritz, Meis Kengen, Renee Wever, Luna Bouma, Noortje Kersten (K), Noor Oudshoorn, Femke Spijkerboer, Bo Danser, Rosalie van Pol

Meisjes D4 (14 spelers)
Julie Kengen, Lexi van Zwieten, Annelot Born, Lieke Nijhuis, Nina Witte, Luna Vugts, Terra Vugts, Marijn Brands, Coot Brouwer, Anne Butzelaar, Ilse Puper, Maaike Schram, Susanne Verwaal, Pien Schmidt

Meisjes D5 (14 spelers)
Lois Kinebanian, Mare de Jongh, Lisa Feijtes, Ella Mulder, Emily Goodenough, Roos Oudshoorn, Loua Eshuis, Isabel Mahabier, Lisa Witherow, Ananda van der Lee, Dounia Denrakad, Josephien Kwakman, Lilian Schoone, Bente Bakker

Meisjes D6 (14 spelers)
Fleur van der Brugge, Anna Hutchings, Elise Kleine Staarman, Linde Koenders, Lilja Klein Langenhorst (K), Ruby Steiner, Lotte Pijpers, Roos-Anna de Haan, Lotte Scale, Renee van de Vrie, Ieke Schuurman, Inne Charlotte Worst, Linde Prins, Eva Slop

Meisjes D7 (14 spelers)
Sophie Delfos, Analuisa Baroni, Hannah Biermann (K), Floor van Zwieten, Marthe Jensema, Fabienne van den Berg, Cece Kok, Rosalie van der Linden, Fiene Peters, Iza Ruiter, Floortje Beishuizen, Misha de Reus, Sophie ten Cate, Hannah Rienks

Meisjes D8 (14 spelers)
Noortje Speijer, Anne Boringa, Jade Jasmijn Thijssen, Philippa Visser, Marisha Cottington, Preetisha Bhaskaran, Michal Peeper, Juna Tebbe, Sophie Arnold, Veerle Meskers, Joya Meijer, Lola van Uden, Esmee Fronenbroek, Mahavyra Krolis

Meisjes 8E1 (2dejaars E) (10 spelers)
Sara Drijver, Gabrielle Bitang, Merel de Graaf, Silva Kervezee, Kim Mac Donald, Tana Rietveld, Jill van Nierop, Guusje van Wingerden, Babet van Straten, Constance Nieuwenhuyse

Meisjes 8E2 (2dejaars E) (10 spelers)
Dieze Arlman, Maud Kerkvliet, Lotte Pelt, Sophie Weemer, Kate Kinebanian, Jikke Boringa, Lene Peters, Lotje de Boer, Puck van der Horst, Rebecca van Dijk

Meisjes 8E3 (2dejaars E) (10 spelers)
Floor Kerkhof, Layla el Boutaibi, Danique Drupsteen, Norah Winkelman, Fenna Worst, Fee de Kok, Puck Schram, Anne van Noesel, Floor Haan, Isabel Timmermans

Meisjes 8E4 (2dejaars E) (10 spelers)
Jolijn van Eerden, Suzanne Peters, Nanne Zeeuwen, Bibi van Berkensteijn, Kyrsten Cremer, Jade Egas Vasco, Melle Vos, Sophie Hoyng, Iris ten Berge, Hanne Hartsuiker

Meisjes 6E1 (2dejaars E) (8 spelers)
Tatyana Graskamp, Pleun Nijhuis, Nina Peschar, Charlotte Zaal, Brechtje Hilaridis, Suzanne Bles, Athina Economon, Robin Adjei Addo

Meisjes 6E2 (2dejaars E) (7 spelers)
Berit de Klerk, Babs van Boxtel, Sara Bouhou, Roosmarijn van der Toorren, Eva Doorenbosch, Laura Dalmeyer, Brinne de Greeff

Meisjes 6E3 (1stejaars E) (8 spelers)
Pauline Steenhagen, Sophie Ruppert, Emma Wismeijer, Amelie Bout, Fanne Jensch, Florien Palm, Sanne With, Sarai Sternefeld

Meisjes 6E4 (1stejaars E) (8 spelers)
Floortje de Jonge, Tess Elizabeth Travis, Amber Schreuder, Nienke de Jongh, Emmi van Vierssen, Julia den Dunnen, Finette Holsboer, Jasmijn Antonides

Meisjes 6E5 (1stejaars E) (8 spelers)
Philene Schueler, Judith van Dun, Cato van Overveld, Amelie Fasel, Julie Karels, Lynn Tielenburg, Kate Heinen, Femke Hoefnagels

Meisjes 6E6 (1stejaars E) (8 spelers)
Zoe Mahabier, Kim de Rijk, Felicia Smeding, Liselotte van de Ree, Philippa Gaus, Carice Visser, Maxine Visser, Anna Bruning

Meisjes 6E7 (1stejaars E) (8 spelers)
Valerie vd Heijden, Sveva Leho, Fay Leons, Marije Mikx, Fauve Custers, Juliette Braun, Sarah Kerkhof, Frederiek van Luijn

Meisjes 6E8 (1stejaars E) (8 spelers)
Pien Berkvens, Amelie Moger, Yentl Korver, Valerie de Groot, Bobby van Buuren, Roos Baer, , Lena van Leeuwen, Danique Muntinga

Meisjes F1 (2dejaars) (9 spelers)
Josephine Keijser, Puck Pelt, Vlinder Peters, Eme Evers, Floor van Gorkum, Sacha de Ruig, Isabel van Gessel, Tess Schevernels, Laeticia Verhagen

Meisjes F2 (2dejaars) (9 spelers)
Beau Udo, Eline Peters, Aurelie Roos, Jette Oldenziel, Jasmijn Adjei Addoh, Veerle van Oordt, Frederique Hartman, Hanna Barmentloo, Lotje Bouwens

Meisjes F3 (2dejaars) (9 spelers)
Britt van Bommel, Sophie Beunder, Rosaline Brouwer, Suze Hagenbeek, Floor Logtenberg, Heleen Mikx, Sarah Bitang, Lotte Danser, Megan Dove

Meisjes F4 (2dejaars) (8 spelers)
Eveline Bles, Maaike Scale, Puk Slabbers, Fieke de Valk, Feline de Jonge, Ysanne Veenhof, Gina Lakerveld, Jackie Kinebanian

Meisjes F5 (2dejaars) (8 spelers)
Evi Scheffer, Wende Schuurman, Jolin Tebbe, Dewi Brenner, Frederique Toet, Britt Kerkvliet, Anouk van der Horst, Livia Otto

Meisjes F6 (2dejaars) (8 spelers)
Elizabeth Scott, Guusje Brouwer, Senna Bichr, Katelyn van der Toorren, Britt Kerkvliet, Noortje Rupert, Ymke de Vries, Ana van Agtmael, Evelijn van Dijk

1stejaars F meisjes (34 spelers) (max. 40 spelers)
Manar Zarhouni, Isabel Sijmons, Frederieke Hovers, Minke Veeze, Fleur Udo, Milou Hoyng, Bellis Schampers, Siena van Veen, Fleur Karels, Femke Ruiter, Alimila Senturk, Roos Roering Warmolts, Evi Klijnstra, Julie van der Weerdt,Nienke Vijn, Riva de Greeff, Wende van Gelderen, Roos Damen, Silke Peters, Flore Peters, Nikki Valks, Felien de Boer, Moon Klinkenberg, Fay den Dunnen, Daphne Hirschfeld, Bodine Holsboer, Nives Leho, Stephanie Smeding, Livna Stern, Isa Catharina Suess, Roos Groot, Lisa Hilder, Britt van der Sluis, Zara Tijssen