header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Dames VA

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Saskia Baneke - Delfgaauw
Aanvoerder Floortje Ebeling

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen DA HBS DA
HIC DA Terriërs DA
Kieviten DA Klein Zwitserland DA
Kikkers DA Craeyenhout DA
Rood-Wit DA Victoria DA

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Klein Zwitserland DA 10 30 10 0 0
2 Craeyenhout DA 10 18 5 3 2
3 Amsterdam DB 10 15 4 3 3
4 Kikkers DA 10 15 4 3 3
5 Victoria DA 10 14 3 5 2
6 HIC DA 10 13 4 1 5
7 Rood-Wit DA 10 13 3 4 3
8 Terriërs DA 10 12 3 3 4
9 HBS DA 10 10 3 1 6
10 Kieviten DA 10 7 2 1 7
11 Alphen DA 10 5 1 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt H.V. de Terriërs DA n.n.b thuis
15 mrt Craeyenhout DA n.n.b uit
22 mrt Klein Zwitserland DA n.n.b thuis
29 mrt HV Victoria DA n.n.b uit
5 apr MHCHBS DA n.n.b thuis
19 apr A.M.H.C. Rood-Wit DA n.n.b uit
10 mei De Kieviten DA n.n.b thuis
17 mei MHC de Kikkers DA n.n.b uit
24 mei HC Alphen DA n.n.b uit
7 jun AH & BC DB n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Victoria DA Rood-Wit DA 3-3
Terriërs DA HIC DA 6-3
HBS DA Alphen DA 5-0
Klein Zwitserland DA Kieviten DA 6-0
Craeyenhout DA Kikkers DA 7-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Amsterdam DB Terriërs DA 3-1
Kieviten DA Victoria DA 3-4
HIC DA Craeyenhout DA 2-7
Rood-Wit DA HBS DA 2-1
Kikkers DA Klein Zwitserland DA 3-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Rood-Wit DA Alphen DA 4-0
Victoria DA Kikkers DA 3-3
HBS DA Kieviten DA 3-0
Klein Zwitserland DA HIC DA 3-0
Craeyenhout DA Amsterdam DB 2-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Kikkers DA HBS DA 5-1
Kieviten DA Rood-Wit DA 1-1
Amsterdam DB Klein Zwitserland DA 1-3
HIC DA Victoria DA 2-1
Alphen DA Terriërs DA 1-8
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Kieviten DA Alphen DA 5-0
HBS DA HIC DA 0-1
Rood-Wit DA Kikkers DA 0-0
Victoria DA Amsterdam DB 1-1
Craeyenhout DA Terriërs DA 4-6
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Kikkers DA Kieviten DA 3-2
Alphen DA Craeyenhout DA 3-3
HIC DA Rood-Wit DA 3-1
Amsterdam DB HBS DA 1-2
Terriërs DA Klein Zwitserland DA 2-3
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Victoria DA Terriërs DA 2-2
Klein Zwitserland DA Craeyenhout DA 4-2
Kikkers DA Alphen DA 3-1
Kieviten DA HIC DA 1-2
Rood-Wit DA Amsterdam DB 3-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Craeyenhout DA Victoria DA 3-3
Terriërs DA HBS DA 4-4
HIC DA Kikkers DA 0-2
Amsterdam DB Kieviten DA 7-3
Alphen DA Klein Zwitserland DA 0-6
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Victoria DA Klein Zwitserland DA 2-8
HIC DA Alphen DA 0-0
Kikkers DA Amsterdam DB 1-3
HBS DA Craeyenhout DA 0-3
Rood-Wit DA Terriërs DA 1-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Klein Zwitserland DA HBS DA 6-1
Amsterdam DB HIC DA 3-1
Victoria DA Alphen DA 6-0
Terriërs DA Kieviten DA 1-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Alphen DA Amsterdam DB 2-0
Rood-Wit DA Klein Zwitserland DA 0-1
Kieviten DA Craeyenhout DA 2-5
Kikkers DA Terriërs DA 1-1
HBS DA Victoria DA 1-2
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
Craeyenhout DA Rood-Wit DA 1-0