header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Dames 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Fleur van de Kieft
Aanvoerder Vivian Affourtit
Team Manager Elvira Tjebbes

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groningen D1 Klein Zwitserland D1 12:45
HIC D1 Nijmegen D1
Huizen D1 HBS D1 12:45
Leonidas D1 MOP D1
Rotterdam D1 Terriërs D1 12:45
Were Di D1 Tilburg D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 MOP D1 12 29 9 2 1
2 Klein Zwitserland D1 12 24 7 3 2
3 Tilburg D1 12 23 7 2 3
4 HIC D1 12 23 7 2 3
5 Rotterdam D1 12 23 7 2 3
6 Groningen D1 12 16 5 1 6
7 Leonidas D1 12 14 3 5 4
8 Huizen D1 12 12 3 3 6
9 Nijmegen D1 12 12 3 3 6
10 Were Di D1 12 12 3 3 6
11 HBS D1 12 9 2 3 7
12 Terriërs D1 12 4 1 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mei NMHC Nijmegen D1 n.n.b thuis
10 mei H.V. de Terriërs D1 12:45 uit
17 mei Were Di Tilburg D1 n.n.b thuis
24 mei Hockey Club Rotterdam D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Were Di D1 Huizen D1 1-1
Terriërs D1 Groningen D1 0-4
MOP D1 HBS D1 3-0
Nijmegen D1 Klein Zwitserland D1 1-2
Rotterdam D1 Leonidas D1 2-2
HIC D1 Tilburg D1 2-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Leonidas D1 HIC D1 2-2
Tilburg D1 MOP D1 1-2
Huizen D1 Rotterdam D1 2-1
HBS D1 Nijmegen D1 2-2
Klein Zwitserland D1 Terriërs D1 5-0
Groningen D1 Were Di D1 2-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Nijmegen D1 MOP D1 1-4
Leonidas D1 Tilburg D1 1-0
Rotterdam D1 Groningen D1 2-1
Were Di D1 Klein Zwitserland D1 0-0
Terriërs D1 HBS D1 1-2
HIC D1 Huizen D1 2-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
MOP D1 Terriërs D1 5-0
Tilburg D1 Nijmegen D1 4-2
Huizen D1 Leonidas D1 3-1
Groningen D1 HIC D1 0-1
Klein Zwitserland D1 Rotterdam D1 0-1
HBS D1 Were Di D1 0-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Were Di D1 MOP D1 0-4
Terriërs D1 Nijmegen D1 2-2
HIC D1 Klein Zwitserland D1 0-1
Huizen D1 Tilburg D1 2-3
Rotterdam D1 HBS D1 4-3
Leonidas D1 Groningen D1 2-0
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
MOP D1 Rotterdam D1 2-0
Klein Zwitserland D1 Leonidas D1 2-1
Tilburg D1 Terriërs D1 3-1
Nijmegen D1 Were Di D1 3-0
Groningen D1 Huizen D1 1-0
HBS D1 HIC D1 1-4
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Rotterdam D1 Nijmegen D1 2-3
Were Di D1 Terriërs D1 2-0
Groningen D1 Tilburg D1 0-1
Huizen D1 Klein Zwitserland D1 1-0
HIC D1 MOP D1 4-1
Leonidas D1 HBS D1 1-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Tilburg D1 Were Di D1 2-0
Klein Zwitserland D1 Groningen D1 2-0
Terriërs D1 Rotterdam D1 0-3
Nijmegen D1 HIC D1 2-3
HBS D1 Huizen D1 1-0
MOP D1 Leonidas D1 5-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Klein Zwitserland D1 Tilburg D1 0-0
Groningen D1 HBS D1 2-2
HIC D1 Terriërs D1 4-1
Huizen D1 MOP D1 2-2
Leonidas D1 Nijmegen D1 2-4
Rotterdam D1 Were Di D1 3-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
MOP D1 Groningen D1 2-1
Nijmegen D1 Huizen D1 2-2
Terriërs D1 Leonidas D1 1-2
HBS D1 Klein Zwitserland D1 0-2
Were Di D1 HIC D1 0-1
Rotterdam D1 Tilburg D1 2-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Groningen D1 Nijmegen D1 4-1
Huizen D1 Terriërs D1 1-2
HIC D1 Rotterdam D1 0-1
Leonidas D1 Were Di D1 0-0
Klein Zwitserland D1 MOP D1 0-0
Tilburg D1 HBS D1 3-1
ZONDAG 8 MAART 2020
Tilburg D1 HIC D1 4-1
Groningen D1 Terriërs D1 3-1
Leonidas D1 Rotterdam D1 1-1
Huizen D1 Were Di D1 1-3
Klein Zwitserland D1 Nijmegen D1 3-2
HBS D1 MOP D1 1-4