header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Heren 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Stefan Sprangers
Trainer Joep van der Loo
Aanvoerder Mats Prins
Team Manager Ruth Pieters

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almere H1 Laren H1 14:45
HBS H1 HIC H1 14:45
Qui Vive H1 Victoria H1 14:45
Schaerweijde H1 HDM H1 14:45
Voordaan H1 Nijmegen H1 14:45
Were Di H1 Cartouche H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schaerweijde H1 20 56 18 2 0
2 HDM H1 20 49 16 1 3
3 Voordaan H1 20 48 15 3 2
4 Nijmegen H1 20 34 11 1 8
5 Laren H1 20 33 10 3 7
6 Cartouche H1 20 30 9 3 8
7 Almere H1 20 23 7 2 11
8 Victoria H1 20 19 5 4 11
9 HIC H1 20 19 5 4 11
10 HBS H1 20 18 5 3 12
11 Qui Vive H1 20 8 2 2 16
12 Were Di H1 20 8 2 2 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei MHCHBS H1 14:45 uit
29 mei Schaerweijde H1 14:45 thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Almere H1 Were Di H1 0-2
Victoria H1 Schaerweijde H1 1-2
Cartouche H1 Qui Vive H1 5-1
HDM H1 Nijmegen H1 3-2
HIC H1 Voordaan H1 0-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Were Di H1 HDM H1 2-4
Qui Vive H1 Almere H1 2-0
Voordaan H1 Victoria H1 6-3
HBS H1 Cartouche H1 3-3
Schaerweijde H1 Laren H1 5-5
Nijmegen H1 HIC H1 3-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
HIC H1 HDM H1 1-6
Laren H1 Voordaan H1 0-5
Almere H1 HBS H1 3-2
Cartouche H1 Schaerweijde H1 2-5
Qui Vive H1 Were Di H1 2-1
Victoria H1 Nijmegen H1 0-1
DONDERDAG 30 SEPTEMBER 2021
Laren H1 HBS H1 6-4
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Schaerweijde H1 Almere H1 4-0
HBS H1 Qui Vive H1 1-1
HDM H1 Victoria H1 8-1
Voordaan H1 Cartouche H1 3-2
Nijmegen H1 Laren H1 1-3
Were Di H1 HIC H1 0-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
HBS H1 Were Di H1 2-1
Laren H1 HDM H1 0-8
Almere H1 Voordaan H1 4-2
Victoria H1 HIC H1 2-1
Qui Vive H1 Schaerweijde H1 1-2
Cartouche H1 Nijmegen H1 3-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
HIC H1 Laren H1 0-4
Voordaan H1 Qui Vive H1 6-2
HDM H1 Cartouche H1 4-3
Nijmegen H1 Almere H1 8-3
Schaerweijde H1 HBS H1 5-2
Were Di H1 Victoria H1 1-3
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Almere H1 HDM H1 1-4
Laren H1 Victoria H1 4-1
Cartouche H1 HIC H1 6-0
HBS H1 Voordaan H1 3-5
Qui Vive H1 Nijmegen H1 1-2
Schaerweijde H1 Were Di H1 2-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
HIC H1 Almere H1 1-1
HDM H1 Qui Vive H1 5-0
Victoria H1 Cartouche H1 1-2
Voordaan H1 Schaerweijde H1 1-1
Nijmegen H1 HBS H1 5-0
Were Di H1 Laren H1 3-7
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Voordaan H1 Were Di H1 7-0
Schaerweijde H1 Nijmegen H1 4-2
Qui Vive H1 HIC H1 1-2
HBS H1 HDM H1 1-5
Almere H1 Victoria H1 4-1
Cartouche H1 Laren H1 3-3
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Victoria H1 Qui Vive H1 3-0
HDM H1 Schaerweijde H1 1-2
Cartouche H1 Were Di H1 3-1
HIC H1 HBS H1 1-3
Nijmegen H1 Voordaan H1 3-4
Laren H1 Almere H1 2-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Qui Vive H1 Laren H1 2-5
Almere H1 Cartouche H1 2-1
HBS H1 Victoria H1 1-4
Voordaan H1 HDM H1 4-1
Were Di H1 Nijmegen H1 1-3
Schaerweijde H1 HIC H1 5-2
ZONDAG 13 MAART 2022
Were Di H1 Almere H1 0-2
HBS H1 Laren H1 2-6
Nijmegen H1 HDM H1 3-1
Schaerweijde H1 Victoria H1 6-0
Qui Vive H1 Cartouche H1 2-3
Voordaan H1 HIC H1 4-3
ZONDAG 20 MAART 2022
HIC H1 Nijmegen H1 1-1
Cartouche H1 HBS H1 5-3
Victoria H1 Voordaan H1 0-3
Laren H1 Schaerweijde H1 3-4
Almere H1 Qui Vive H1 3-0
HDM H1 Were Di H1 9-0
ZONDAG 27 MAART 2022
Nijmegen H1 Victoria H1 4-1
HBS H1 Almere H1 1-0
HDM H1 HIC H1 2-0
Voordaan H1 Laren H1 2-1
Were Di H1 Qui Vive H1 3-1
Schaerweijde H1 Cartouche H1 4-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
Victoria H1 HDM H1 1-1
Qui Vive H1 HBS H1 3-3
HIC H1 Were Di H1 4-4
Almere H1 Schaerweijde H1 1-3
Laren H1 Nijmegen H1 4-3
Cartouche H1 Voordaan H1 3-3
ZONDAG 10 APRIL 2022
HIC H1 Victoria H1 1-3
Were Di H1 HBS H1 3-6
Schaerweijde H1 Qui Vive H1 2-1
Nijmegen H1 Cartouche H1 6-3
Voordaan H1 Almere H1 4-0
HDM H1 Laren H1 3-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Victoria H1 Were Di H1 5-5
Qui Vive H1 Voordaan H1 2-3
Laren H1 HIC H1 2-3
Almere H1 Nijmegen H1 2-3
Cartouche H1 HDM H1 3-5
HBS H1 Schaerweijde H1 2-7
ZONDAG 1 MEI 2022
Voordaan H1 HBS H1 5-3
HDM H1 Almere H1 5-2
Nijmegen H1 Qui Vive H1 4-1
Were Di H1 Schaerweijde H1 1-3
HIC H1 Cartouche H1 2-0
Victoria H1 Laren H1 1-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Schaerweijde H1 Voordaan H1 4-1
Cartouche H1 Victoria H1 2-1
Laren H1 Were Di H1 3-2
HBS H1 Nijmegen H1 2-1
Qui Vive H1 HDM H1 0-3
Almere H1 HIC H1 2-1
ZONDAG 15 MEI 2022
Nijmegen H1 Schaerweijde H1 1-3
Laren H1 Cartouche H1 2-3
HDM H1 HBS H1 4-2
Victoria H1 Almere H1 3-3
HIC H1 Qui Vive H1 3-2
Were Di H1 Voordaan H1 2-3